Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthattam-e a babámnak, hogy...

Árthattam-e a babámnak, hogy sokat guggoltam?

Figyelt kérdés
Tegnap kb 5 percen keresztül guggoltam, mikor fölálltam, begörcsölt a hasam. 13 hetes vagyok. Köszönöm.
2008. máj. 4. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy ártottál, a görcs csak jelezte, hogy sajna nem volt jó neki a pozíció, de ha nincs további tüneted, akkor ezz szerintem belefér egy terhességbe. Ha nem marad abba, vagy ideges vagy, majd irány a doki. de szerintem semmi baj nem történt. nekem popsi törlésnél szúrt egy nagyot az alhasam oldala, mert rosszul fordultam!

Boldog babavárást!

2008. máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia. Nyugodj meg, nem ártottál neki. 13 hetesen még olyan kicsi, hogy bőven van helye a pocakodban. Ha már nagyobb lesz, akkor meg rúgással jelezni fogja, ha nem jó a testtartásod.

Üdv, 30 hetes kismami

2008. máj. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem az a baj gyerekek!

Én pontosan ilyenkor nyíltam ki. Jobban teszed, ha mész a dokihoz, és ellenőrizze a méhszájadat!

Én Rubint Rékáztam, guggoltam, lábat emeltem... fájdalom nélkül, majd a rutin ellenőrzésnél derült ki, hogy kinyíltam. Azt mondta a doki, hogy ezzel még túl is hordhatom a terhességet, ez egy figyelmetetés volt, és persze eltiltott a tornától.

A lényeg ne erőltess semmit! Pihi és nyugi van!

Üdv, 33 hetes mami

2008. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, a kismamajóga gyakorlatai közt pedig épp van egy guggolós póz is pont a gátizmok lazítására, nyújtására. Persze, ezt sem lehet a gátizmok erősítése nélkül csinálni. Én amióta tudom, hogy Kisember van a hasamban, csinálom ezeket a gyakorlatokat, és nem nyíltam ki. Kis tudatossággal tudod kontrollálni az izmaidat. Sosem késő elkezdeni.
2008. máj. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!