Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab műtét előtt minden...

Missed ab műtét előtt minden esetben csinálnak egy utolsó uh-t?

Figyelt kérdés
Holnap megyek műtétre, kicsit izgulok.
2012. júl. 10. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem legalábbis nem csináltak. Kb. 9 hetes voltam, mikor uh-on közölték, hogy már nem pulzál (előző nap eléggé begörcsöltem, de nem véreztem). 2 nap múlva már műtöttek is. Reggel ott könyörgtem a dokinak, hogy nézzék meg megint, hátha csak elnézték és nincs semmi baj... de azt mondta az orvos, hogy ilyen idős terhességnél már nem lehet elnézni. :(
2012. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem csináltak :( ne keseredj el! Kívánom,hogy hamarosan újra babás legyél,csak nem szabad a bánatba temetkezni!
2012. júl. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is csináltak, de szerintem csak azért, hogy szükséges-e egyáltalán a műtét, hogy "minden" távozott-e. (7 hetes voltam, görcsöltem, véreztem) Szükséges volt... :(

Kívánom, hogy hamar rendbe gyere!

23+3 hkm

2012. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát illene. Meg vagyok döbbenve, hogy van, ahol nem csinálnak :(
2012. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát az 1.válaszolón én is megdöbbentem. Mi az, hogy nem csináltak még egy uh-t? Én biztos hatalmas balhét csináltam volna, ha velem ezt teszik.

Meg, hogy 9hetesen már nem tévedhetnek? Hát dehogy nem.

Nekem 11hetesen halt el a babám, 2nap múlva műtét, de közvetlen műtét előtt még uh-ztak, 3doki tapadt a monitorra halálos csendben életjeleket keresve!

2012. júl. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 krisztivan ***** válasza:
Nekem 2 Uh-t is csinált.Egyet a saját rendelőjében ,másnap pedig a kórházban a műtét elött.Még mondta is hogy 150% biztosra megyünk.
2012. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csináltak egyet a körzeti egyet a magánrendelőben. A műtét napján pedig a klinikán.
2012. júl. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!