Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ilyen műtétet hol csinálnak...

Ilyen műtétet hol csinálnak Magyarországon?

Figyelt kérdés

Fityma szűkületem van, viszont elvégeztettem egy bemetszéses műtétet, de a problémám még mindig fenn áll. Szóval merev állapotban nem tudom a bőrt hátrahúzni rendesen. Az orvosom azt mondta, hogy olyat tudna még csinálni, hogy 2 oldalt is bemetszi. Körülmetélésről hallani se akarok. Viszont félek hogy a 2 oldali bemetszés után se fog helyre jönni a szerszám.

És hallottam egy olyan műtétről, hogy részlegesen körülmetél az orvos, majd a fenék részből kivág egy kis bőr darabot és azt rátekeri a makk szabadon hagyott részére. Szóval szinte újra alkotja a fitymát. Ti tudtok erről valamit? Állítólag ilyen műtétet nem igazán végeznek Mo-on. Valaki ismer olyan dokit, aki csinál ilyet az országban???


2012. febr. 12. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"majd a fenék részből kivág egy kis bőr darabot és azt rátekeri a makk szabadon hagyott részére."

A két bőr nem párosítható mert nem egyforma a szerkezete.

Körülmetélés??? Miért nem? Ha nincs más megoldás?

2012. febr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem a fenékből veszik ki a bőr részt. De valahonnan kivágják. És a körülmetélésről hallani se akarok. Olvastam olyan esetet, hogy utána a páciens nem is tudta élvezni a szexet. Plusz marha lassan gyógyul.
2012. febr. 13. 00:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Plusz marha lassan gyógyul."

Csak ugyan annyi idő alatt mint a bemetszés.

2012. febr. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Fitymaplasztikának hívják amire te gondolsz. Rajtam ezt végezték el és teljesen meg vagyok vele elégedve. Ernyedten állapotban is a fitymám megmaradt és fedi a makkom. Merevedésnél meg automatikusan hátrahúzódik. Ha kérdésed van ezzel kapcsolatban írj, szívesen segítek.


20/F

2012. febr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!