Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvost lehet barmikor hivni?

Az orvost lehet barmikor hivni?

Figyelt kérdés
Nem szoktam gyakran hivni, de ha van valami gond akkor mindig attol tartok, hogy zavarom es talan nem veszi jo neven. Mindig azon gondolkodom, hogy talan meg kene varni a rendeles napjat...Mas is szokta telefonon hivni az orvosat?
2008. máj. 4. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem igen, de azért próbáld meg ha nem annyira sürgős, reggel 8tól, este 19ig.
2008. máj. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze. De próbáld inkább napközben. Természetesen,ha nagyon fontos és sűrgős akkor bármikor. Igaz én sokszor jártam már ugy,hogy hivtam délelőtt 10kor és felkeltettem mert éjszaka ügyeletes volt. :( Főleg az első két gyereknél.De mindig mondja,hogy ha bármi baj van nyugodtan hívhatom éjjel,nappal.

29 hetes kismama

2008. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat igen ez megnyugtato.Nekem sosem mondja, sot mikor felhivom persze ad tanacsot, de az az erzesem, hogy alig varja, hogy befejezzem. :(
2008. máj. 4. 09:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha fogadott, hivd batran!

Persze ejjel csak akkor, ha baj van!

2008. máj. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!