Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Injekcióval is el lehet...

Injekcióval is el lehet vetetni a babámat (magzatot)? Meddig lehet el vetetni! Milyen vetetések vannak melyik a legkellemetlenebb? És mind ez mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Legjobb tudomásom szerint az injekciós magzatelhajtás illegális.


Itt meg tudod nézni a kért információkat:


[link]

[link]


[link]


[link]

2009. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
nézd meg youtubeon lécives a néma sikolyt.aztán gondolkozz el!
2009. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!Hát igen nem kőnyű ez a helyzet!Még csak jövőhetén veszünk tesztet a párommal és remélem ,hogy negatív lesz!Mert ha pozitív nem tudom mit fogok tenni nem szeretném a saját gyermekemet meg ölni fölég nem az első szülötte!Hiába vagyok boldog és minden jó a párommal de még akkor is 19 éves jövőre végző "gyerekek,, vagyunk!Hát köszönöm szépen
2009. júl. 11. 19:49
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Akkor mért nem gondolkoztál hamarabb!!!Tudod te hogy egy életről beszélsz ilyen lazán?Fúú nem vagy semmi az biztos!És még a fájdalomtól félsz,hogy neked melyik a legkellemetlenebb?Pfff......
2009. júl. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja és ahhoz nem voltatok gyerekek hogy gyereket csináljatok?Da ahhoz már igen hogy biztonságosan sexeljetek!
2009. júl. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na ide figyeljetek ki b.szot kedvesek vagytok így is ki vagyok idegileg mert képzeld el tudom ,hogy egy kis életről van szó még hozzá a saját gyerekemről!Én meg tartanám pont ezért de nem akarom ,hogy szenvedés legyen a gyerekem élete!Azt ,hogy melyik a legkellemetlenebb csak azért kérdem mert a lelki depresszió mellet és fájdalom mellet nem biztos ,hogy egy testit még el viselnék!De kívánom ,hogy ti is éljetek átt ilyet vagy ha idősebbek vagytok akkor hasonlót mert rátok is hozhat még olyat az élet ,hogy vetetés!ÉS inkább ha vádolni tudtok ne is írjatok mert nem vagyok ilyenre kíváncsi így is elégé tönkre mentem már ebbe!
2009. júl. 12. 10:42
 7/10 A kérdező kommentje:
Már az öngyilkosság is meg fordult a fejembe ha ő akkor én is!Ezzel meg csak 1 lépéssel közelebb visztek ehez
2009. júl. 12. 10:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmi értelme ennek a veszekedésnek.Szerintem mindenképpen az lenne a legjobb megoldás,ha átgondolnád,hogy lenne e lehetőséged megtartani a babát.Nem biztos,hogy azzal,hogy nem dúsgazdag családban nőne fel,azzal tönkre tennéd az életét.Szerintem sokkal fontosabb,a boldog,szerető család.Van aki 18 évesen szül,és mégis egészségben és boldogságban nő fel a babája.Inkább a pároddal kellene átgondolni a kapcsolatodat,mennyire biztos és erős,és együtt megkeresni a legjobb megoldást.Én 23 éves múltam,12 hetes kismama vagyok,mi sem terveztük a babát.Sőt,januárban fog megszületni,de júliusig még suliba járok,de megoldom,mert bár nem terveztem,de ha így alakult,akkor várom és szeretem a babámat.Szóval azt kívánom,hogy találd meg a legjobb megoldást,de szerintem mindenképpen kérd a párod és a családod segítését!
2009. júl. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Lehet régi a kérdés, de akkor is ki kell jönnie! Én ugyanebben a helyzetben vagyok, terhes lettem amellett, hogy védekeztem volna. Szóval nem kell itt oltogatni senkit, míg ugyanilyen helyzetbe nem kerül! Undorító ahogy ítélkeznek a másik felett, holott nem tudnak semmit a körülményekről...Hányingert kap az ember némelyik másiktól...
2011. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Előző vagyok... Rosszul írtam, amellett lettem terhes, hogy védekeztem. Bocs
2011. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!