Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bajt okozhat, ha nem megy a...

Bajt okozhat, ha nem megy a le a dagadás a lábamról?

Figyelt kérdés

Hiába fekszem, meg borogatom egész nap, nem megy le a dagadás, pedig pisilni is sokat járok:S

21 éves 36 hkm


2012. júl. 8. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
nem. Én a 7. hónaptól már sómentes diétára voltam fogva a sok víz miatt. Szülés után kb. 3-4 hét kellett mire láttam a bokámat:-)
2012. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én 6 napja szültem,még mindig dagadt a lábam,pedig azt mondták 2-3 nap és lemegy. :( Szerintem ez a meleg viseli meg. Pócold fel,ez az egyetlen megoldás.
2012. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

két hét múlva szülök, brutálisan néz ki a lábam, mintha békatalp lenne a helyén.

a doki szerint ha hidegebb lenne, már egy kicsit jobb lenne a szitu, szerinte tartsak alma-dinnye napot az másnapra lehúzza, de harmadnapra megint ugyanilyen lesz. :)

Terhesség után szép lassan elmúlik, szülést nem befolyásolja, babát nem zavarja, szóval el kell fogadni

2012. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ja és a borogatás kifejezetten rosszat tesz az ödémára, mivel vizessel borogatod a vizesedést.

Száraz hideggel próbálkozz, azaz jégakku, vagy tegyél be vászonzacsiban(konyhaorhában sót a mélyhűtőbe és azzal

ez tényleg leviszi, próbáltam, de hidd el , másnapra megint visszajön

Vízhajtót még véletlenül se igyál, viszi a magaztvizet is

2012. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is 36 hetes vagyok, és eddig szép maradt a bokám egészen tegnapig. Muszáj volt ebben a hőségben a maradék cuccokat is megvenni, mert már csak pár hét van hátra szülésig, és estére eléggé bedagadt a bokám meg a lábfejem, reggelre valamennyire lement, de megint mászkáltam és újra meg van dagadva.
2012. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném h a melegtől lenne. Én januárban szültem, novemberben kezdtek eltűnni a bokáim. Mindenem vizesedett, szóval a 7. hónaptól só-és fűszerszegény diétára voltam fogva, ami persze nem ért semmit. A végén már cipőt sem bírtam húzni, állni is alig-alig. Nem lett semmi gond! Szülés után pár nappal már látszódtak a bokáim :)
2012. júl. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Én is 21 éves vagyok. :) Boldog babavárást!

5 hós fiúcska anyukája

2012. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Gratula nektek is:D
2012. júl. 8. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!