Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem megy le a dagadás...

Miért nem megy le a dagadás már 2 napja a lábamról?

Figyelt kérdés

Pedig szoktam pihentetni. Ráadásul ha este még be van dagadva reggelre sem megy le. Hideg vizes borogatást is raktam rá, de semmi. Eddig 1-2 óra pihentetés után lement, de most nem igazán akar. Többnyire itthon tartózkodom, ebben a nagy melegben nem nagyon járkálok. Inkább a jobb lábam van bedagadva.

34 hetes kismama


2011. júl. 16. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem pl csak a szülés után ment le...
2011. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó akkor nem jelent gondot, csak erre lettem volna kíváncsi. :-) Első baba, úgyhogy nem igazán tudom, hogy mennyire "veszélyesek" ezek a vizesedések. Azt tudom, hogy ha magas vérnyomás is társul hozzá akkor lehet belőle toxémia is, de a vérnyomásommal minden rendben!
2011. júl. 16. 11:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk még annyit,hogy azért érdemes odafigyelni,mert egy szobában voltam egy olyan kismamával,aki az utolsó pár hétben annyira bevizesedett,hogy azért nem tudott természetes úton szülni. Nem ijesztgetni akarlak,mert amúgy normális a lábdagadás (sajnos :) ) de ha védőnőnél vagy dokinál vagy érdemes megemlíteni.
2011. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Vagy két napig nekem is olyan volt, nem tudtam még a papucsomat sem felhúzni. A kezem is bedagadt, meg az arcom is. Én ittam minden nap egy csésze borsmenta teát, az kicsit segíti az emésztést és van benne vízhajtó, de nem brutál, hogy bajod legyen tőle. Nekem segített, de szerintem kérdezd meg a védőnőt, nehogy kiderüljön hogy nem is szabad. De már nem tudtam jobbat kitalálni.

2011. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!