Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok. Kb 1...

20 hetes terhes vagyok. Kb 1 hete naponta többször is szörnyen bekeményedik a hasam. Normális ez?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 21:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Csajok, segítsetek már. A keményedés és a görcs nem ugyanaz ugye?????? Két hete görcsölgetek (vagy keményedek). Voltam dokinál, Ő beszélt nekem keményedésről, pedig nekem görcs volt. A keményedés nem az amikor befeszül a has, és alig lehet benyomni?

S.O.S

24 hetes

2009. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A keményedést nem tudod összekeverni a görccsel. Amikor először beszélt nekem az orvos a keményedésről, mondtam, hogy ja...befeszíti néha magát a gyerek, nem igazán értettem mit kérdez. Aztán rövid időn belül több, mint világos lett. A keményedést ha tapasztalod egyből tudni fogod. Általában nem fáj, de előfordul néha-néha, hogy igen.... A görcs inkább attól lesz, hogy nő a pocakod. Legalábbis nekem akkor szokott fájni, mikor hirtelen nagyobbat ugrik.

Boldog babavárást!

25 hetes kismami :o)

2009. júl. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!