Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon "terhesség mániásak"...

Nagyon "terhesség mániásak" lettetek?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy minden a terhességetek körül forgott,a barátnőkkel másról sem bírtatok beszélni,se láttatok se hallottatok...Van akit "beszívott" magába nagyon a várandósság?

A kérdésem onnan fakad hogy volt már hogy olvastam hogy két barátnő babát akart,az egyiknek sikerült hamarabb és a nagy mámorban észre sem vette hogy a barátnőjét figyelmen kívül hagyni minden téren!félek hogy engem is elkap majd a hév és lelőhetetlen leszek!:)


2012. júl. 7. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem,nem lettem terhesség mániás,egy kicsit sem. Nem beszéltem róla,egyedül nővéremet kérdeztem egy-két alkalommal,ha valamiben nem voltam biztos- mondju a szülés előtti napokban bombáztam folyamatosan hülye kérdésekkel e-mailben (messze lakunk egymástól),a 3. gyereknél :-) Élveztem,hogy "mutogathatom" a pocim,de kifejezetten zavart,ha valamit akár csak kérdeztek,főleg,ha azt ismeretlenek tették.


Üdv:3 lányos 9hkm

2012. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem én nem! Persze ha valaki megkérdezte/megkérdezi, mi a helyzet, elmondom, de magamtól nem hozom fel a témát! Nem változtam semmit mióta várandós vagyok

40+1 hkm

2012. júl. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, egyik terhességemnél sem. Bár az utolsó napokban sokszor hívtam fel a nemrég szült barátnőmet, hogy mit vigyek? milyen lesz? fájni fog? érdemes babafigyelőt venni? stb.

Egy 2 és fél éves kislány (Mirjam) és 37+5 hkm ikercsajszikkal (Stefánia és Mónika lesz)

Könnyű szülést nektek :)

2012. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!