Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véletlenül egy nap 2 terhesvit...

KicsiSzív 2 kérdése:

Véletlenül egy nap 2 terhesvitamint vettem be, baj lehet?

Figyelt kérdés
Köszi.
2012. júl. 6. 20:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy lehettem ilyen bolond.Az egyiket egykor a másikat meg most 8 órakor vettem be,remélem nem baj?!
2012. júl. 6. 20:07
 2/9 Edibaby válasza:
a mellékelt tájékoztató szerint okozhat problémákat, mert a napi maximum adagok vannak a vitaminban 1 db-ban, a vitamin és ásványi anyag is túladagolható, melyiket szeded?
2012. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baj... De szerintem olvasd el a papírját nem ír semmit ilyen esetekre?

Ne hibáztasd magad én az ilyen pici baklövéseimet ráfogom a "terhesamnéziára" :D

22 hetes km

2012. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ladeevitet szedek.Jaj most nagyon megijedtem hogy baj lesz..köszi a választ létszi még segitsetek!
2012. júl. 6. 20:15
 5/9 Edibaby válasza:

próbálj meg megnyugodni mert az idegeskedés árt a legtöbbet a pici pocaklakónak, végül is elég sok idő eltelt a kettő között. próbálj enni egy kis zsírosabb ételt józan paraszt ésszel az lassítja az emésztést. én ezt tenném, és okulva ebből vedd be inkább mindig csak este nyolckor. nyugodj meg!

nem lesz baj!

2012. júl. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi.Vas helyett vettem be,akkor a vasat már ne vegyem be?Reggel egy vasat már bevettem mert 2őt szedek belőle.
2012. júl. 6. 20:27
 7/9 Edibaby válasza:

ne most hagyd ki a vasat majd holnap beveszed, utánna olvastam a neten és csak pici problémákat okozhat pl bőrviszketés, hányinger, szájszárazság.

nyugi :)

próbálj pihenni, szép hétvégét

2012. júl. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást.Nem volt semmi bajom,de én a Babát féltem.
2012. júl. 7. 12:57
 9/9 Edibaby válasza:

örülök hogy jól vagytok, gondoltam hogy a picit félted inkább szerintem ezzel mind így vagyunk.

további kellemes hétvégét és kitartás már nemsoká itt a lehűlés :)

2012. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!