Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megijedtem! Véletlenül...

Nagyon megijedtem! Véletlenül elestem, lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
17 hetes vagyok.Az Unokahugom cipőjében véletlenül elestem.Hirtelen történt,elöreestem le a térdeimre és megtámasztottam magam a kezeimmel a földön.Hála isten a pocakomat nem ütöttem be.Nem is éreztem semmit sem,szóval nem fáj nem szúr..ugye nem lehet baj?Pedig nagyon vigyázok mindíg!Jövöhéten mindenképp kell mennem dokihoz.Köszönöm a segítséget!
2012. júl. 5. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem nem lesz semmi baj! Én 18 hetesen dőltem el biciklivel, jól lenyúztam a karom meg a lábam, de a picúrnak semmi baja! Védve vannak ők rendesen!

Üdv 24 hkm

2012. júl. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem esett a babádnak,ne aggódj!!!!Tényleg rendesen védve vannak!!!26 hkm
2012. júl. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nyugodj meg a picurkának biztosan semmi baja,jól ki van bélelve.:)Lehet hallani egészen extrém esetekről is,amikor a kismama 3 hónapos terhesen ejtőernyőzött és nem nyílt ki az ernyő,eltörte a medencecsontját,nem lett baja a picinek,vagy leesett a lépcsőn eltört a farcsontja,semmi baja sem lett a kicsinek.Te aránylag szerencsésen estél.Ha nem tapasztalsz erős fájdalmat,vérzést,akkor odabent minden rendben,legfeljebb rajtad lesznek kék foltok.

2012. júl. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!!Valószínűleg nem lett semmi gond az esés következtében-és mint írtad is,a hasadat nem ütötted meg.Ne aggódj,ha nincsen fájdalmad,görcs,vérzés,akkor az ijedségen kívül nem történt komolyabb baj.A baba jól el van szigetelve,a magzatvíz nagyon sokat felfog a külső ingerekből.Én 36 hetesen mentem éppen a kórházba vizsgálatra,és menet közben elcsúsztam a jégen....mondani sem kell,én is nagyon megijedtem,de én is térdre,meg a tenyeremre estem-és a babával semmi gond nem lett-sőt még a szülés sem indult be,még több,mint 3 hétig húztuk utána.Ha netán bármi rosszat éreznél,vagy tapasztalnál(vérzés,görcs) azonnal doki,egyébként meg szerintem nyugodj meg,szívósak azok a pocaklakók!!!És valószínűleg nem ez volt az utolsó eset,amikor parázol a pici miatt!!:-)További boldog babavárást kívánok!!!Üdv:2 kislány anyukája
2012. júl. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

MIvel nem ütötted be a pocid, nem lehet gond.:)

Én télen, a jéges estem nagyot, és semmi baja a törémnek, itt rosszalkodik:)

2012. júl. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 30 hetesen véletlenül leültem egy szék mellé.

Semmi baj nem történt szerencsére, pedig az sokkal durvább volt.

18-20 hetesen meg a másik babával még vidámparkoztam is. Nyugi :).

2012. júl. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35 hetesen estem ki négykézlábra a DM ből,jó sebesek lettek a térdeim,semmi baja nem lett a picurkának,csak annyi,hogy ahol jobban megütöttem és nagyobb sebem volt,ugyanott a lábaszárán egy halvány folt van.Szépséghiba :)
2012. júl. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszokat!

Aranyosak vagytok.

Felhívtam a védőnőmet hogy aggódnom kéne-e,mondta hogy menjek el meghallgatjuk a szívhangját.Minden rendben van!:)

Mégegyszer köszi mindenkinek!Ezért szeretem ezt az oldalt mert ha télleg baj van ,segítetek :))

2012. júl. 5. 09:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Örülök,hogy megnéztétek a szívhangot és minden rendben van. Én eddig már kétszer megbotlottam,egyszer elestem a wc papír tartóban és elestem(itt 14 hetes voltam) 20 hetesen meg felborultam egy székkel. Mindannyiszor megrémültem,de sosem volt utána fájdalmam és a baba is jól van,bár még nem bújt ki,de minden rendben van vele. Nagyon védve vannak a picikéink odabent :)

Minden jót kívánok és nagyon boldog babavárást!

27hkm

2012. júl. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!