Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez utalhat valamire?

Ez utalhat valamire?

Figyelt kérdés

Ma az uh-n azt mondta a doktornő, hogy a közepestől már kevesebb a magzatvizem. Azt mondta, hogy ez nem baj már ilyenkor. De azért én kicsit megijedtem. Utalhat ez valamire, hogy kevesebb? Szivárog, csak nem veszem észre?


36hkm


2012. júl. 6. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szivárogna észrevennéd. Nem tudom mire utalhat, de ha kevesebb, az szerintem nem jelent sok jót. Bár ha a doki azt mondja, hogy nem baj, akkor biztos nem baj, csak mintha olvastam volna erről valamit. Sajna már nem emlékszem hol. Esetleg guglizd meg!
2012. júl. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nagyon meg vagyok most ijedve attól független, amit a doktornő mondott, mert utánaolvastam és tényleg nem jelent jót. Eddig minden rendben volt, nem értem, hogy most mitől lett kevesebb a magzatvizem. Aki volt már hasonló helyzetben a vége felé, megírná, hogy mit tett ilyenkor?
2012. júl. 6. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már a magzatvíz mennyisége nem nő, inkább csökken. Ami ebben a forróságban nem is csoda. Lehet, amúgy sem iszol eleget, vagy sokat izzadsz. A folyadékra nagyon oda kell figyelni. Én ezt utólag tudom, mert nekem burokrepesztésnél kérdezett rá viccesen a doki, hogy hol a víz. Mondtam, hogy nem ittam meg. Hát, szárazon szülni nem volt egy élmény. De amúgy nem volt semmi baj. Időre szültem.
2012. júl. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!