Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismama vagyok kb....

20 hetes kismama vagyok kb. egy hete jobboldalon a lágyéktájékon nyomást érzek, mivel nagyon szorulásos vagyok sokat szoktam erőlködni elképzelehtő, hogy sérvem lesz (lágyék)?

Figyelt kérdés
Főleg járkálás és mozgás közben, fekve/ülve jóval kevésbé érzem, van mikor egyáltalán nem érzem, pont egy hete volt, hogy a vas tabletta miatt nagyon kellet erőlködnöm a mellékhelyiségben, igazából azóta érzem ezt.
2008. máj. 2. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg az orvosod, de az is lehet, hogy a baba nyom vmi ideget. Szorulasra meg egyel sok muzlit, meg igyal sok-sok vizet, mozogj naponta.
2008. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem szorulásra a narancs jött be.Nem meghámozva eszem,mert akkor már régen meguntam volna,hanem felszeletelem(héjjastól)és kirágcsálom a belét.Hidd el így napi kettőt meg lehet enni és garantáltan segít a szoruláson.Amúgy tényleg jó lenne ha nem erőlködnél,kárt tehet benned.Ha már fáj ,jelezd az orvosodnak.Messze van még a vége,találj valami megoldást.Nekem a műzli pont az ellenkezőjét váltja ki.Inkább a gyümit vedd előre.
2008. máj. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!