Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok, szex után...

34 hetes vagyok, szex után pár csepp vér jött a hüvelyemből? Ez mit jelent? Nem fáj semmim, a szex is jó volt.

Figyelt kérdés
A terhességem eddig is rendben volt, volt egy kis hüvelygomba, de már elmúlt, kaptam rá kúpot. Babám mocorog rendesen azóta is. Csak megijedtem kicsit, remélem nem csináltunk semmi rosszat. Meddig szabad szeretkezni?
2008. máj. 2. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Leht, hogy a hüvelyfal sérült csak meg egy kicsit, szerintem most egy kis ideig hanyagoljátok, nézd meg vérezgetsz-e még később is, ha nem valószínűleg csak a hüvelynyálkahártya sérülhetett, de ha aggódzs, persze majd irány a doki bácsi és mutasd meg!

Boldog babavárást!

ui: most a hétvégére szerintem tényleg szüneteltessétek!

2008. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
sztem is csak megsértette a hüvelyfalat,de semmiképpen ne szeretkezzetek mostantol.inkäbb maradjon az oräl...de tényleg.ilyenkormär veszelyes szexelni!akärmikor beindithatja a szülést..mégha nem is maga a szex,de az orgazmustol is megindulhat.mivel a méhed összehuzpdik!boldog babaväräst!kisfiam 6 honapos:)
2008. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is pont így jártam,hétfőn voltam végette orvosnál.Eltiltott az orvos a szextől.Nálam az a gond hogy nagyon lent van a babuci már.Az orvos megnézte a hüvelyemet de semmi sérülés nem volt rajta ami a vérzéssel összefüggött.Feltételezte hogy az orgazmus hatására valami hajszálér elpattant,de amúgy nálam is minden ok.Fel a fejjel már nem sok van hátra valahogyan kibírjuk!!!!Boldog babavárást!!!34 hetes kismama.
2008. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Megnyugodtam már. Nem vérzek, csak néhány csepp volt tulajdonképpen, de elég ahhoz, hogy megijedjek. Inkább nem szexelünk, nem kockáztatok, már nincs sok hátra a szülésig. Mégegyszer köszi a válaszokat.
2008. máj. 2. 16:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első vérzésem nekem is szex után jelentkezett 29 hetesen, én azonnal rohatnam a kórházba ügyeletre. Bent is fogtak 1 hétre, infúzióra.

Aztán a következő már alvás közben volt, 33 hetesen, persze megint rohanás, megint bent akartak fogni, de inkább itthon feküdtem.

Nekem lent van a méhlepény, és a baba is, valószínü nyomja és elpattan egy hajszálér.

El lettem tiltva a szextől, és gondolom a babád neked is fontosabb, mint a szex. Nekem is őrült módon hiányzik, de nem kívánok koraszülni. És hozzáteszem, erre nem megoldás irányodan az orális szex sem, mert az orgazmus váltja ki a méhösszehúzódást és ezáltal a vérzést is. Godnolom nem akarod, hogy leszakadjon a méhlepényed idő előtt...

Szóval kicsit bírni kell, ez van..

De szerintem jobb félni mint megilyedni.

És vérzéssel sosem szabad játszani, ha csak egy csepp is menni kell, sosem tudni, hogy miért van.

nekem is azt mondták, akár egy csepp vérrel is bentfognak már, nehogy már othon vérezzek el, ha gond van!!

2008. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!