Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen 3110-es méhszáj...

28 hetesen 3110-es méhszáj értékkel meddig lehet kihúzni vajon?

Figyelt kérdés
Elég gyakran keményedek és szinte mindennap vannak jóslófájásaim valmaint napi 3*2 magnéziumot és napi 2* fél seduxent kell szednem. Tegnap voltam az ügyeleten, ahonnan haza engedtek, mert már van egy gyermekem. Sokat kell pihennem. (sajnos nem mindig oldható meg) Vizesedik a lábam és mostmár a kezem is, alig tudok enni és nagyon rosszul viselem a meleget.
2012. júl. 4. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.

2110-es méhszájra gondoltál szerintem,akár a 42.hétig is viheted.Tágul a méhszáj ezzel nincs semmi baj,a szervezeted készül a szülésre.Gondolj bele mire elérkezik a szülés ideje,akkor nem beton 3000-es értékkel indítasz,hanem a természet lassacsán megnyitja az utat.Légy türelmes ne aggodalmaskodj,és ha szeded a magnét,meg a sed-át akkor nagyon nagyon sokáig fogod húzni.Ja a nyugtató és a magne együtt egész jó kis hízást tud produkálni,vigyázz az étkezéssel!

2012. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne 3110? Nekem is ennyi volt...
2012. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem 2110 volt,es 34 hetig huztam,ikrekkel!!
2012. júl. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel van már gyereked ez nem meglepő eredmény.

A 3000 azt jelenti, hogy a méhnyak még nincs megrövidülve "csak" 1 ujjnyira ki vagy nyílva, de többedszer szülőknél ez előfordulhat már ilyenkor. Simán húzhatod a 40. hétig egy kicsit kímélőbb életmóddal. ;)

vérnyomásod rendben van?

Szerintem nincs kismama, aki bírná ezt a meleget. :(

Ja még annyit, hogy nekem az első terhességemnél volt a 18. héten 1 ujjnyi, a 41. héten szültem.

22hkm

2012. júl. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. terhességnél igen gyakori hogy már kisebb terhesen is nyílik a méhszáj, de ne izgulj, nem fogod elhagyni menet közben, nem pottyan ki:). a 0 a végén még külön jó, az azt jelenti h belül zárva vagy. 40. hétig simán húzhatod.
2012. júl. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam, hogy nem hagyom el :D


köszönöm a kedves és biztató szavakat


Mindenkinek boldog babavárást

2012. júl. 4. 14:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most vagyok 27 hetes,a múlt héten voltam kórházban,erős fájásaim voltak,nekem 2110 az értékem,nekem is napi 3x2 Magne B,szigorú fekvés(persze én sem tudom betartani,pedig első baba,de hát mindig van mit takarítani) és napi 3 cordaflex. Doki szerint a 37.hétig simán kihúzzuk kímélő,stresszmentes életmóddal,szóval szerintem ne aggódj,próbálj meg pihenni,ha nem is megoldható egész nap,csak ne terheld meg magad nagyon :)

2012. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!