Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a végső stádium a...

Melyik a végső stádium a lepény érettségnél?

Figyelt kérdés
TEhát ha valaki közeledik a szüléshez az másodfoku,de van harmad is??30hetes vagyok,azt mondták másodfoku a lepény..Aggódok nehogy kijöjjön hamarabb-elég sokat keményedik is a hasam..pedig mindent megteszek,hogy ne legyen így..köszi a válaszokat
2008. máj. 2. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:

A másodfokú placenta a terhesség 30-36-ik hetére jellemző általánosságban, tehát neked teljesen normális, a 36-ik héttől szokott a harmadik érettségi fokba lépni, de nincs aranyszabály teljesen furán szoktak alakulni a fokok és nem ez a lényeg. Jó persze az első trimeszterben a harmadfokú nem jó, de neked teljesen normál a dolog.

Magnéziumot eszel????

Boldog babavárást!

ui: nekem is keményedik ma a hasam, szerintem megint nő egyet a méhem, meg szúrkál is a hasam alja, remélem erről van szó, neked szokott ilyen lenni?

29 hetes mami!

2008. máj. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ.Igen szedem a magne b6-ot -nekem azt mondta a dokim,hogy akkor szedjek 3*2ha gyakran keményedik,ált egyet eszek reggel és délben és kettőt este.Tegnap óta keményedik gyakran a hasam-lehet kicsit többet is takarítottam,de hát furi ,mert eddig dolgoztam a héten hagytam abba és sokkal többet mozogtam eddig és semmi baj nem volt,most meg állandóan keményedik...nem értem...de remélem tényleg csak nő a méhünk.Amúgy nekem nem szurkál,de van,hogy úgy összehúzódik,hogy kellemetlen-de nem fajdalmas.

2008. máj. 2. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a Béres magnéziumot, nekem jobban bejött, mint a Magne B6, egy kapszula ugyanis 250 mg,így elég egy tabletta belőle, vagy este még egy fél, ha még keményedünk. Nekem jobban hatott, mint a másik.

Előző válaszoló!

2008. máj. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ha a lepény érettsége II.fokú,a babától és a mamától is függ. Lesz még III.fokú is, akkor már eléggé elhasználódott lesz a lepény és kényelémetlenül érzi benne magát a baba, de az még odébb van.Nyugi, és kellemes babavárást kívánok, könnyű szüléssel a végén! 30 hetes kismami
2008. máj. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!