Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi okozhatja, hogy nagyon...

Mi okozhatja, hogy nagyon feszül a combom tövénél mindkét oldalon, a nagyajkaimnál és néha a hólyagom körül szúrkáló érzésem van?

Figyelt kérdés
Nem csíp a vizeletem! 29 terhes kismama! Válaszotokat köszönöm!
2008. máj. 2. 09:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Csütörtökön voltam orvosnál (kötelező 28 hetes UH, meg vizsgálat), akkor mindent rendben talált, a méhszáj 3000, de akkor még nem tudtam mondani neki, mert tegnap kezdődtek a panaszaim! Egyébként a babóka minden mozgása is nagyon kellemetlen most!Lehet, hogy nő a méhem egy nagyot most és mindezt ezért érzem??????
2008. máj. 2. 09:31
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs kedden voltam, de már összemosódnak a napok!
2008. máj. 2. 09:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Nekem is kb. ennyi idősen kezdődtek az ilyen szurkálások! Ez csak annyit jelent,hogy tágulsz ott lent,nől a baba egyre több hely kell neki.
2008. máj. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia ez az érzés teljessen normális ne aggódj!!!!Én 34 hetes vagyok és sajnos most még rosszabb.És mióta a picurkám nem tud annyit mozogni,mert kicsi a hely,azóta még vizeletcsepegésem is van mikkor nagyon aktívan fészkelődik.Boldog babavárást!!!
2008. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors a válaszotokat, nagyon megnyugtattatok, remélem tényleg erről van szó, de ha nektek is ilyen tapasztalatotok van, megnyugszom.

Nagyon boldog babavárást kívánok!

2008. máj. 2. 10:39
 6/7 A kérdező kommentje:
Az is belefér, hogy ha fellálok vagy valami fizikait csinálok akkor pár másodpercre bekeményedik a hasam. Szedem a Béres magnéziumot, mert múltkor is csinálta, de akkor sem volt hála különösebb oka, csak nő a méhem azt mondta a doki, viszont a szúrka nem volt hozzá!
2008. máj. 2. 11:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia az előző válaszoló vagyok,ne aggódj a szurkálások is normálissak.Nekem is vannak majdnem a terhességem elejétől.Sokszor lekell nekem is ülni mert annyira szurkál.Nyugi ha teheted sokat pihenj.
2008. máj. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!