Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ennyire furcsa az...

Miért ennyire furcsa az embereknek hogy 21 évesen babát várok?

Figyelt kérdés

Állandóan rosszallóan néznek rám. Pedig én annyira büszkén viselem a pocimat. Mindíg el kell magyaráznom hogy a párom 30 éves, saját lakásunk van, saját kocsink és vállalkozók vagyunk. Miért gondolja mindenki azt hogy egy 20 éves suttyó fiúnak szülök anyukámékhoz?? Már csak ezt lehet abból kinézni aki nem 30 évesen vállal babát??? Manapság miért ilyen fontos az egzisztencia egy gyerekhez? Miért nem elég hogyha szerető családba kerül? Anyáink sem voltak eleresztve 20 évesen mégis bevállaltak minket. És szép életük van, és attól még nekik is meglett mindenük. Sőt még a dédunokájukat is megélhetik akár. Szerintem ez egy csodás dolog, és aki vár a fehér hercegre Ferrarival az a buta.

Bocsi hogy így kiakadtam, de nem értem a mai társadalmat. Nem azt mondom hogy mindenki vállaljon kopasz fenékre gyereket, de azt nem fogom megérteni hogy "én még élni, meg utazni meg pasizni akarok stb." A pasizást kivéve mindent lehet egy gyerek mellett is csinálni.


2009. júl. 9. 16:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%

a féltékenység példája hogy lepontozták a válaszomat!

ezen csak nevetni tudok, sok nőnek nem jön össze és itt éli ki a "hajlamait" nem anyámnak szültem hanem magamnak és a páromnak!

és sokkal különbül nevelem mint némelyik 30-as anya.


nemértelek benneteket.

de nem érdekel, mindenki azt gondol és tesz amit akar, én csak jót nevetek!

20 éves anyuka:)

2009. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek akkor kell szülni amikor megérik rá. Én 21 évesen egyetemre jártam, buliztam és nem akartam még gyereket. Szerintem ez sem megvetendő.

Amúgy aki nem megy középiskola után nappalin tovább, nem érinti meg a "szabadság" szerintem el sem tudja képzelni mit hagy ki, de ugyanaz fordítva, nem tudom mit hagytam ki, hogy nem "fiatal" anyuka vagyok. Szóval szerintem egyik oldalt sem kell és lehet elítélni, a lényeg hogy a babának a legjobb legyen és akkor érkezzen amikor már várják. Gratulálok a babához! :)

2009. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%

Én 19évesen leszek anyuka heteken,napokon belül.

Ne adj senki véleményére.ti legyetek boldogok és a család legyen mellettetek.

boldog babavárást!!

37heteske:)

2009. júl. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
16:51-es vagyok, úgy látom itt valakinek nagyon bántja a szemét a fiatal anyukák és szereti őket lepontozni, de hát csak sajnálni tudom ezért:)
2009. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

utolsó legalább érett felfogású!

Köszönöm szépen!

2009. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj senkinek a véleményére amugy pont jó korban vagy a szüléshez én most vagyok 18, de 24 éves korom elött szeretnék szülni a barátomnak,mert fiatalon sokkal könnyebb egy gyerekkel, több az ember türelme mint 30 évesen,de ez csak az én véleményem, nincs értelme a lepontozásnak,mert mindenki más korban szeretne gyereket ezért ne pontozzátok le a többieket:D
2009. júl. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia

Én 18 vagyok. Szeptember 22-re vagyok kiírva és októberben töltöm a 19-et. Április 18 óta férjezett vagyok és minden megvan. Én sem foglalkozok velük. Mondjuk nekem nem mondják, hanem ha elmennek mellettem az utcán, lenézően néznek rám. Fintorognak, mint akik valami undorító dolgot látnak. Én meg visszafintorgok és jót nevetek azon amilyen meglepett fejet vágnak.

30hetes km

2009. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
szia!én 20 éves vagyok.váratlanul jött a bébi,fogamzásgátló mellett.a párom elvett feleségül és megvan mindene a babának és nem szenved hiányt semmiben.sztem jol tetted hogy megtartottad.és tisztázzunk vmit.nem velünk van baj,hanem a világgal.a nők a karrierre koncentrálnak,amivel semmi gond.azt viszont minden orvos megmondja,hogy minnél előbb szül egy nő,annál jobban bírja.egy fiatal szervezet sokkal jobb egy baba kihordására mint mondjuk egy 30 éves nőé.nem véletlenül kell egy 30 évesnek egycsomó vizsgálatot megcsinálni,amit nekünk nem.régen a nők ennyi idősen már anyák voltak,csak ez minden évben kitolodik.mi m,ár fiatalon letudjuk a gyereket :D és még mindig fiatalok leszünk mire a gyermnekünk már nagykorú.ez sztem nagyon jó.birunk vele játszani mert fiatalok vagyunk!bizonyított tény,hogy a fiatalabb szülőkkel a gyerek könnnyebben alakit ki baráti viszonyt is!!!!szóval ne törödj azzal hogy más mint mond vagy ki hogy néz rád.nekem egyébként is nagyon baba arcom van és kb 16-nak nézek ki :D nah gondolj bele hogy néznek rám :D de mindig kinevetem őket. szal,légy büszke rá és ne törödj semmivel!puszi
2009. júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

A feleségem is 20 évesen szült. Nem bántuk meg soha.

Sokkal jobb ebben a korban elkezdeni szülni,mert az ember szinte észre sem veszi a terhességét.

Csak gratulálunk hozzá,és jó egészséget.

A társadalmunk azért nem érti,mert "agymosott lett"-sajnos.

2012. dec. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!