Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ennyire furcsa az...

Miért ennyire furcsa az embereknek hogy 21 évesen babát várok?

Figyelt kérdés

Állandóan rosszallóan néznek rám. Pedig én annyira büszkén viselem a pocimat. Mindíg el kell magyaráznom hogy a párom 30 éves, saját lakásunk van, saját kocsink és vállalkozók vagyunk. Miért gondolja mindenki azt hogy egy 20 éves suttyó fiúnak szülök anyukámékhoz?? Már csak ezt lehet abból kinézni aki nem 30 évesen vállal babát??? Manapság miért ilyen fontos az egzisztencia egy gyerekhez? Miért nem elég hogyha szerető családba kerül? Anyáink sem voltak eleresztve 20 évesen mégis bevállaltak minket. És szép életük van, és attól még nekik is meglett mindenük. Sőt még a dédunokájukat is megélhetik akár. Szerintem ez egy csodás dolog, és aki vár a fehér hercegre Ferrarival az a buta.

Bocsi hogy így kiakadtam, de nem értem a mai társadalmat. Nem azt mondom hogy mindenki vállaljon kopasz fenékre gyereket, de azt nem fogom megérteni hogy "én még élni, meg utazni meg pasizni akarok stb." A pasizást kivéve mindent lehet egy gyerek mellett is csinálni.


2009. júl. 9. 16:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%

mert a mai világban ez ritkaság, azért.

eygébként pedig a baba mellet sok mindent nem lehet csinálni, nehogy azt gondold, hogy minden ugyanaz lesz.

majd meglátod :)

2009. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Azért furcsálják,mert manapság a nők nem igazán akarnak 20-21 évesen gyereket válallni, most inkább legalábbis az én ismeröseim 30 éves koruk tájékán akarnak, ilyen idös korba még élni akarnak amit egy gyerek melett nem nagyon lehet megtenni,viszont ha otthon ülős tipús vagy akkor ebböl nincs gond,mert ugye bulizni nem tudod vinni a kicsit:D Öszintén szólva ha mindenem meg lenne és nagyon el lennék eresztve akkorsem szűlnék 21 évesen. Ja am sok boldogságot a kicsihez
2009. júl. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Én 28, a férjem 35 éves volt amikor a kisfiunk megszületett. Éppen a napokban beszélgettünk róla, milyen kár, hogy nem hamarabb vállaltuk a babát.

V.hogy így alakult. Boldog babavárást, és könnyű szülést kívánok!

2009. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A fiatalok ma már később érnek, ez az általános tapasztalat. Szerencsés vagy, hogy már megvan mindened és érett is vagy a babavállalásra. Én még 21 évesen azt sem tudtam, mi akarok lenni. Főiskolára jártam, a szüleimmel laktam, dolgoztam és csak álmodoztam arról, hogy valaha önálló életem lehet, és megtalálom azt az embert, akitől gyereket szeretnék. Ez nekem 31 éves koromra sikerült. Örülj neki, hogy Neked ilyen korán megadatott és legyél rá büszke! Ne érezd magad kellemetlenül miatta, ez egyén és nem kor kérdése. Van aki még 30 felett is teljesen éretlen családalapításhoz. Nekem már az összes barátom évek óta házas és legalább 2-3 gyerekük van, ők is korán kezdték. Nem vagyunk egyformák. Boldog babavárást!
2009. júl. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

21 éves vagyok én is, tavaly áprilisban házasodtunk össze a férjemmel, rám már akkor furán néztek, "Úr Isten 20 évesen férjhezment", na és akkor mi van, szeretjük egymást a férjemmel, aki 24 éves, a babát is szerettük volna és jött is a mi és a család legnagyobb örömére. Nekem sem hiányzik a buli és a pasik, pláne a mai világba. Nem vagyok tanulatlan, van éretségim és mellette két szakmám, szerintem a baba is büszke lesz majd, hogy fiatalok a szülei. Ha valaki emiatt megszól az vessen magára,

Boldog babavárást,

35 hetes kismama:)

2009. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

én 19 évesen szültem:)

és NEM bántam meg!!!!

fél éves nagyfiú anyukája:)

2009. júl. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
szia!fel a fejjel énis 21 éves vagyok és 11 hetes terhes.de mi akartuk szval tervezett volt.és az én munkatársaim közül is van aki rám is furcsán néz de nemérdekel.illetve aki tudja van hogy ők is.téged ez ne érdekeljen.törődj magaddal és a picivel.amúgy hány hetes vagy?
2009. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Ne foglalkozz velük, féltékenyek. Nincs jobb látvány, mint egy fiatal és jó anya, aki még mindig úgy ragyog mint előtte. Könnyebben megőrzöd a formádat, ilyenkor még megszépülsz és nem mész tropára. Ha mindenetek megvan és szeretitek egymást, miért ne? Ugyanígy vagyok. Én 22, a párom 33. Mindenünk megvan, fél éve próbálkozunk a babával és most jött össze. Nagyon szeretnénk mindketten, hisz mi más kell a boldogsághoz? Most legyek karrierista nő, aki 35 éves koráig a pénzt hajhássza? A feminizmus megbukott! Igaz idő előtt, de már mindenem megvan, az egyetlen célom már csak egy saját, boldog család! Én is sok mindent feladok, modellkedtem is, de nem félek ilyesmitől, hogy mi lesz a továbbiakban! Szóval gratulálok, és örülök, hogy vannak még ilyenek!
2009. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
Én is 21 évesen szültem. Most 28 éves vagyok, de egyáltalán nem bántam meg!!Sőt!! Soha egy percre sem hiányzott a bulizás. Imádom a kisfiam, imádok vele lenni!!Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy mások mit mondanak, gondolnak! Lehet, féltékenyek, hogy fiatalon leszel anyuka, ráadásul jó anyagi háttérrel!!Sok boldogságot! :))
2009. júl. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyszerűen csak megváltozott a világ! A nők nagy része akar még babáni huszonévesen, de nem vagyunk egyformák. Semmi kivetnivaló nincs abban, hogy fiatalon vállalsz gyereket, több erőd lesz hozzá, és biztos nagyon jó lehet fiatal anyukának lenni. Legalább még az unokáidat is tutira látni fogod.

Hozzáteszem, én 32 évesen vállaltam gyereket, és egyáltalán nem bántam meg. Addig megcsináltam két diplomát, 5 nyelvvizsgát, bejártam a fél világot, és rengeteget szórakoztam+fiúztam. Bennem ilyen idős koromra ébredtek fel az ösztönök, és ekkorra találtam meg a nagy szerelmemet! Mindenesetre sok boldogságot kívánok nektek!

2009. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!