Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már a közelgö szülés...

Ez már a közelgö szülés jelei? Végig ez lesz már?

Figyelt kérdés
Tegnap egész nap nagyon-nagyon fájt a derekam, az ágybol ki sem keltem,mégis a hasam kö kemény volt egyfolytába.Magne B6 -bol 4×2 kell szednem ,meg egy kis konyakot innom,és még igy is.37 hétre irtak ki mert C1111,és már egyszer beindult a szülés,de visszatartották mert korai lett volna. 36 hetes vagyok hétfön.
2008. máj. 1. 21:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezek normálisak?Az innyemröl nem is beszélve,alig tudok enni ugy bevannak gyulladva,állandoan vérzik,a combcsontom olyan mintha szilánkosra lenne törve.
2008. máj. 1. 21:21
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük nem,mert még tényleg korai lenne.Feküdj sokat,és ne kísérletezz most mászkálással.Még legalább 1,5 hetet jó lenne,ha egyben tudnál tölteni.Kitartás!
2008. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia,nekem is voltak görcseim,meg volt úgy hogy 6 órahosszáig kemény volt a hasam.Szedtem Magne b6,napi 3x2de nem segített.Mióta áttértem a Béres magnéziumra azóta semmi nagyobb görcs,se haskeményedés nincs.Ha még nem próbáltad a Béres magnéziumot próbáld ki.Kitartás!!!mert nekem sem jósolnak 2-3 héttnél többet sajnos.Boldog babavárást!!!üdv 34 hetes kismama.
2008. máj. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet van valami a levegőben-olvasom itt másoktól is,hogy sokasodnak a fájások.Én csak 30hetes vagyok,de tegnap nekem is egyfolytában keményedett a hsam-fájásaim igaz nem voltak(ne is legyenek még egy dbig)de kicsit is én is meg voltam ijjedve.

Az ínyről tudok csak annyit(szakmabeli vagyok),hogy van olyan,hogy terhességi fogínygulladás.Sajna nekem is van ,terhességem elejétől fogva vérzik az ínnyem-bármit csinálok vele.Sosem volt ilyen.És van,hogy be be gyullad.NEkem az elmex szájvíz segített kicsit és ha be van gyulladva betadinos vizes oldattal öblögetek-de ne idd meg.

A sós víz is segíthet ,mert az is fertőtlenít.A többiről sajna nem tudok semmit,de pihenj nagyon sokat és drukkolok nektek,hogy kitartsatok kicsit.

2008. máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2008. máj. 2. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!