Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jóslófájásaim vannak 2 napja,...

Jóslófájásaim vannak 2 napja, szinte folyamatosan. Most fogok szülni vagy nem?!

Figyelt kérdés

már nemértem és félek.csak h folyamatosan kell lennie ezeknek a fájásoknak, vagy azért ritkábban?

baba fejjel van, már menni sem tudok a "nunicsontjaim" miatt.csak még korai lenne ha kibújna...


32 hetes km


2009. júl. 9. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a fajasok azzal függnek össze, hogy "lesüllyed" a baba a helyere. Az elöbb irtam valakinek, hogy hogy ellenörizheted, hogy szülesi fajdalmak-e: melegvizben zuhany vagy fürdes, az igaziak nem mulnak el töle.

Biztos nem fog kibujni, csak keszülödik!

2009. júl. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem mar hosszu hetek ota vannak görcseim, fajasaim, raadasul a 23.het ota beekelödött a babam feje, aztan a 33. heten meg annal is lejjebb csuszott a babam, ekkor közölte a doki, hogy "minden perces vagyok." Mar a 37. hetet taposom, egyben vagyunk, naponta többször akarok neki indulni a korhazi utnak, mert ugy erzem a fajasok alapjan, hogy eljött az idö... (ketszer voltunk is bent a korhazban, ahol közöltek, hogy mar ugyan nyitva vagyok, de meg mindig varni kell a babara, egeszen pontosan az erös, rendszeres fajasokra.) Elmondhatatlanul feszült vagyok, es egyben csalodott is, ahogy telnek a napok, cammognak az orak... Vagyis az en velemenyem szerint: a joslofajas, es a baba optimalis helyezkedese nem biztos hogy felgyorsitja a folyamatokat.

Ne haragudj ha nem erre a valaszra vartal, de gondoltam leirom, hogy velem hogyan is törtenik ...

2009. júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

az az igazság h első babás vagyok és picit ideges h nemtom mi van/lesz, csak 4re megyek dokihoz.

a derekam leszakad, a nunimnál, hasamalja fáj...

baba feje 28.héttől lefelé van.

én menzeszkor iszonyatosan beteg szoktam lenni, csak aludni tudtam, rettenetesen fájt akkor mindenem!mondták is h szüléskor jobb lesz, h már 'ismerem' ezeket a fájdalmakat.

hasmenésem is van... nagyon félek h a picurnak ne legyen baja!!!

2009. júl. 9. 11:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező mikor szültél végül?
2022. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!