Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek adjatok ötleteket hova...

Kérlek adjatok ötleteket hova mehetnék párommal egy kis hétvégi nyaralásra, kikapcsolódásra mielőtt jön a baba? Mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Muszáj kikapcsolódnunk egy kicsit,32 hetes múltam, nagyon szeretnék medencében fürödni, de nem tudom ilyenkor lehet-e még? Főleg ha nem is most rögtön megyünk hanem 2-3 hét múlva? Úgy tudom a méhszájam zárva (bár a dokim kézzel nem is nézte még mert nem híve)
2009. júl. 9. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkàbb szabadvizi fürdözést ajànlanak, nem medencéset! Talàn a balcsi környékére vagy a Fertö-tohoz! A neten, meg talàlsz olcsobb apartmanokat is!
2009. júl. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi Hévízen voltunk, mert az én orvosom azt mondta, 36 fokig oké a víz. Persze készülj fel, h csak saját felelősségre fognak beengedni, de ne törődj velük :)

Vigyél magaddal az idegen helyen alváshoz mindenféle vésztartalékot, kispárna hegyeket, vagy ha van, a szopipárnádat. Én vittem, és bizony óriási áldás volt. 33 hetes voltam akkor.

Jó babásodást!

2009. júl. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!