Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hibás teszt vagy tul korán...

Hibás teszt vagy tul korán teszteltem?

Figyelt kérdés
ma csináltam egy gabriel tesztet és 5percen belül meg jelent a 2.csík de másodperceken belül eltünt.a menstruációm jul.9_én esedékes de regelente émelygek,fájnak a melleim , 19nap telt el a lehetséges fogantatás óta! Akor mort mi van? Segitsetek!
2012. jún. 28. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy másik tesztet, és más fajtát! Tesztelj azzal is!
2012. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinálj másikat, lehet hogy nagyon alacsony a hcg szinted.
2012. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megvárnám,amíg késik a bajom és csak azután tesztelnék. Ennyivel előtte felesleges szerintem.
2012. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha júli 9-re várod akkor nem telhetett el 19 nap a fogantatás óta, vagy ha meg hamarabb volt peteérésed akkor már meg kellett volna jönnie.

A peteérés és a menstruáció között általánosan 12-15 nap telik el.

Sztem vegyél másik tesztet, mert nekem a gabriel még akkor is haloványka volt/vagy negatív, mikor már minden teszt szépen kimutatta a terhességet.

2012. jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Esténként nagyon fájjnak a meleim és hányingerem van ma is olyan rosszul vagyok szédölgök.nem tudom de majd 1 hét mulva csinálok még egy tesztet... :) Kösszi a válaszokat!!
2012. jún. 28. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!