Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes terhességet állapíto...

5-6 hetes terhességet állapítottak meg nálam, a petezsákom 12mm-es, de embriót sajnos nem láttak még benne. Lehet, hogy nem is lesz, ekkora petezsákban kellene már lennie valaminek. Mi lesz?

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú vagyok.
2008. ápr. 30. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%

Szia.

Hát sajnos,valószi´nü,ha eddig nem láttak benne embriót,akkor már nem lessz.Sajnálom.Nálam 6 hetesen már látszott a kis pulzálás.Ne keseredj el.Mindennek megvan az oka.Tudom,én ezt most könnyen mondom.

2008. ápr. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 5hetes volt a terhesség amikor elmentem orvoshoz,de nekem is csak a petezsák látszott még(6mm),szerintem pedig ne keseredj el,mert változó,hogy kinek mikor mit látnak már a dokik ilyen kicsi terhességnél...Szerintem igenis van remény.....32hetes kismama
2008. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se add még fel!!!! Amikor a múltkor voltam uhn akkor ott egy nőnek azt mondtaák, hogy 5-6 hetes terhesség de még nem látszik az embrió.. 2 hét és látszani fog! ;)
2008. ápr. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is 6 hetesen mentem először és akkor még nekem is csak petezsák látszott ami 25 mm-es volt, és csak a 8 hetesen látszott a szivverése es az embrio, ugyhogy nyugodj meg nem vagyunk egyformak.

20 hetes kismami

2008. ápr. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hat hetes terhesség esetén legtöbb esetben csak a petezsák látszik. Várj türelemmel, ha az orvos nem mondta, hogy ez baj, akkor nincs baj. Nekem sem látszott.
2008. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
SEMMI okod szomorúságra!!! Nekem is 7 hetesen még csak a petezsák látszott! Ott lesz az a babuci, nyugi :)))
2008. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Huhh! Jól megijesztett az első válaszoló még engem is! Nyugodj meg! Én 6 hetesen voltam először, és az én dokim is csak a petezsákot látta, benne semmit!! 2 hét múlva már láttuk a szívverését is!

Csak pozitívan, és meglátod semmi baj sem lesz!

Szorítok!

2008. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy válaszoltatok, egy kicsit sikerült megnyugodom.2 hét múlva kell visszamennem, remélem jó híreket kapok, örőmteli babavárást mindenkinek!
2008. ápr. 30. 20:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyugi! Amikor először voltam dokinál, én is 5 hetes voltam, és nálam is pontosan 12 mm volt a petezsák! :) 2 hét múlva volt szívhang is. Gratulálok! 11 hetes kismama
2008. ápr. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

En is 5 hetesen mentem elszor,es nekem sem latott mast csak a petezsakot.

Nekem 5 het mulva kellett visszamennem,ugyhogy gondolhatod kicsit ideges voltam,de meg sem fordult a fejemben,h vmi baj is lehet,neked sem szabad,mindne rendben lesz,es Te mar 2 het mulva tudni fogod.

Nagyon boldog babavarast kivanok

2008. máj. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!