Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakori, hogy az apa...

Mennyire gyakori, hogy az apa apa bepánikol, ha jön a baba?

Figyelt kérdés
Jó pár hónapja próbálkozunk babával. Most, hogy sikerült és elmondtam neki, teljesen hidegen hagyja és a kapcsolatunkat kezdte el elemezni. Teljenen megbántott, azt hittem, hogy boldog lesz. Ezelőtt sokat beszélgettünk a babáról és azt hittem őszintén szeretné. :(

#Frissapa
2012. jún. 28. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így jártam sajnos. Nem tudom hogy miért de nem nagyon érdekli az hogy terhes vagyok. Bocsi hogy nem tudtam segíteni
2012. jún. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem valahol "természetes". Gondolj bele, a pozitív teszt után benned is kavargott egy csomó minden, na ezzel Apa is így van.


Nálunk a teszt után még bizonytalan volt, aztán mikor elmentem nőgyógyászhoz és mondták h bizony baba, hihetetlenül boldog volt. Azóta jön minden UH-ra, eljár velem szülésfelkészítő tanfolyamra, be akar jönni a szülésre, és akárhányszor felhív napközben megkérdezi h van a kisfiam?! :) Adj neki egy kis időt!


25+4hkm

2012. jún. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordul. Mi is terveztük a babát, sokat beszéltünk róla, de mikor megláttam a két csíkos tesztet kissé bepánikoltam...ő is...mikor elmondtam a nagy hírt megkérdezte, hogy kitől van... persze utána rögtön jött, hogy ne haragudjak, de ennek ellenére rosszul esett a dolog. Szerintem beszélj a pároddal az érzéseidről, de csak finoman, hagyj neki időt!
2012. jún. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan ez volt, bár ő nem szerette volna annyira. 5 hónap után jött össze amikor már nem is számítottunk rá. Én is nagyon meglepődtem ő meg 4 napig nem is beszélt róla. Lehet azért,mert volt egy vetélésem és azt várta,hogy a doki megerősítse a teszt eredményét. Utána egy nagy fordulat és egy hét után már jött az esküvővel is :) Egyre jobban boldogítja ez a helyzet, egyre jobb apa már most :). Nagyon várja és szereti.Most meg dagad a büszkeségtől mert kiderült ,hogy kisfiú :)

Várd meg amíg feldolgozza. Azért nekik nehezebb, nincsenek meg a hormonok ,nem éreznek semmi, sőt az anyagi felelősség is az ő nyakukba szakad. 24hkm

2012. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én privit küldtem
2012. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon remèlem, hogy meg fog változni. Örülök, h nálatok helyrejött minden és ketten várjátok a picurt. Most nagyon egyedül érzem magam. Messze is van munka miatt :( rengeteget sírok, remélem nem ártok vele a babának. Köszönöm a válaszaitokat!
2012. jún. 28. 13:43
 7/8 anonim ***** válasza:

ezeket a válaszokat olvasva,én örülök,h telefonon mondtam el neki,és csak másnap találkoztunk,kicsit mindketten átgondolhattuk egyedül...Mi nem terveztünk még babát,ezért mindketten eléggé meglepődtünk..Én kb 5tesztet csináltam abban az egy hétben,míg orvoshoz nem mentem...

Férjem sem igazán hitte el/fogta fel,míg a dokinál nem voltunk...Mi is elemeztük a kapcsolatunkat,meg a helyzetet abban a pár napban rendesen.

Neki is kell egy kis idő,ahogy szerintem neked is(sőt lesz olyan is szerintem,h te fogsz majd nagy pocakkal bepánikolni,hogy "Úrsiten,gyerekünk lesz")

Amúgy miket mondott,amivel megbántott,ha szabad kérdezni?

2012. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mikor mondtam neki csak nézte tovább a tv-t és mikor rákérdeztem, hogy hallotta e amit mondtam annyit mondott, hogy most ugrálnia kéne?!! És akkor szóljak, ha nem egy maszat....

Hogy beszélhet így valaki? Rettenetesen csalódtam....

2012. jún. 28. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!