Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jo anya leszek? Felek! (tobbi...

Jo anya leszek? Felek! (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Ikrer fiukat varok es nagyon felek, h elso nap ha hazahozzuk oket mi lesz ha nem tudom megkulonboztetni oket? honan tudom majd melyik-melyik? :/ tele vagyok felelemmel.
2012. jún. 28. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
nyugodtan jelöld meg őket karszalaggal,vagy a kórházit hagyd rajtuk néhány napig. egy-kettőre meg fogod ismerni az egyedi vonásaikat. az,hogy jó anya leszel-e nem ezen fog múlni. nagyon sok boldogságot nektek!
2012. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
természetesen jó anya leszel, mindenkiben van valamennyi félelem :) ha meglátod a két kisfiút akkor majd látni fogod miről lehet öket megkülönböztetni. minden ikerpáron van egy picike eltérés, lehet hogy az éppen csak egy anyajegy is, de van :) idővel kitapasztalod, addig meg igyekezz a két kicsire valami jelölést rakni hogy melyik melyik :) pl. az egyikre zöld, a másikra kék sapit adsz és megjegyzed, hogy melyikre adtad :D remélem tudtam segíteni :)
2012. jún. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megértem az aggódásodat, de szerintem mire hazamentek a kórházból, te pontosan tudni fogod, melyik-melyik. Addigra pár napot már együtt töltötök a kórházban, meg fogod tudni különböztetni őket. Minden jót nektek!
2012. jún. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj olyan aranyosak vagytok! koszonom! :) tudom h nem ettol leszek jo anya,de ha osszekeverem oket, attol biztos rossz leszek,mert alap h tudjam melyik-melyik.eddig abban biztam h talan egyik nagyobb lesz mint a masik,de jelenleg tok egyforma sullyal es hosszal rendelkeznek. talan a sapis dolgot kiprobalom. :) koszi megegyszer csajok! minden jot nektek is!
2012. jún. 28. 10:36
 5/5 Sókristály ***** válasza:
Barátnőm is ezen parázott, aztán mire hazamentek a kórházból, pontosan tudta, hogy melyik-melyik. Ő úgy küszöbölte ki a tévedés lehetőségét is, hogy különböző színű fülbevalót kaptak a lányok már a kórházban. Nálatok persze ez nem megoldás:-) De az jó ötlet, ha rajtuk hagyod a karszalagot. Valószínűleg még erre sem lesz szükség, menni fog magától. Ami viszont érdekes, hogy a barátnőm az első pillanattól meg tudta különböztetni Őket egymástól, viszont fogalma sincs, hogy a fotókon melyik-melyik :-)
2012. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!