Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az, hogy lányt váró...

Igaz az, hogy lányt váró kismamáknál gyakrabban fordul elő hányás, mint a fiút váróknál? Vagy ez is csak egy "legenda"?

Figyelt kérdés
Ti mit tapasztaltatok? Köszönöm!
2009. júl. 8. 12:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Akkor a kétpetéjű, különböző nemű babákkal elég nagy lenne a zavar :) Sógornőmnek fia van és 3 hónapig nagyon szenvedett.
2009. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Lányom lesz és egyszer sem hánytam. Nem ettől függ.
2009. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hánytam soha, csak émelyegtem egész délelőtt, kislányom lett. Ismerősi körömben van viszont, akit kiszáradással infúzióztak kórházban, ugyancsak kislánya lett. Úgyhogy ez a tünet nem meghatározó.

A másik ami nem az, a hasforma, nekem hegyes hasam volt, mégis lány lett, ahogy már írtam.

2009. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A lányommal semmi bajom nem volt, észre sem vettem volna hogy babás vagyok, ha nincs a pozi teszt. Meg is lett az eredménye, 23 kiló plusszal. :( Az elejétől a végéig fantasztikusan jól éreztem magam.

A fiamnál már a teszt előtt émelyegtem, hányingerem volt, alig bírtam valamit megenni. Ez el is tartott az első trimeszter végéig. Folyamatosan fogytam.

Most a harmadiknál ugyanez van, még nem tudjuk milyen nemű lesz.

2009. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem fiam lesz és nem voltam rosszul a terhesség elején, nem voltam hányós. Azt hiszem összesen 2x hánytam, de akkor is azért mert éhgyomorra vettem be a terhes vitamint. Nekem anyukám azt mondta velem meg a nővéremmel még a szülő ágyon is hányt, viszont a bátyámmal semmi baja sem volt.

Üdv. 38+6 hetes

2009. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekünk kislányunk lesz, és egyszer sem hánytam, nem voltam rosszul.
2009. júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kislányt várunk és egyetlen egyszer sem voltam rosszul, az anyukám a bátyámmal volt ugyan így ,velem nagyjából minden fa és bokor tövében megállt mert rosszul volt. szóval nagyjából 50% esélye van hogy ez alapján kiderüljön milyen nemű a baba :D
2009. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!