Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hova tűnt az 1 órával korábbi...

Hova tűnt az 1 órával korábbi kérdés, amiben egy 14 éves lány mért segítséget, mert terhes lett?

Figyelt kérdés
Törölték volna? Miért? Nem biztos, hogy kamu kérdés volt, ahogy néhányan gondolták... Olvasta valaki?
2012. jún. 27. 14:33
 1/6 A kérdező kommentje:

mért=kért

Bocsi...

2012. jún. 27. 14:34
 2/6 anonim ***** válasza:
jaj szerintem tuti kamu volt...volt már az oldalon néhány komoly tízen-egynéhány éves terhes segítségkérése,ők nem a kiborult popcorn miatt aggódtak...
2012. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kiborult popcorn?? Valamiről lemaradtam? 22 válasz volt, mikor legutóbb benéztem.. Volt utána valami?
2012. jún. 27. 14:38
 4/6 anonim ***** válasza:

persze, jöttek a kommentek, ő meg reagált egy fél szóval és mellé tette még, hogy "azt a qqq, kiborult a popcorn"...

úgy tűnt e miatt jobban ideges mint a terhessége miatt.

Amúgy meg nekem az is fura volt, hogy egyből védte magát és kérdezte, hogy mi ne voltunk-e fiatalok(tehát nem csináltunk-e hülyeségeket).A komoly kérdéseknél,aki tényleg kétségbe van esve, az inkább bevallja, hogy tudja, hogy hülyeség volt...de lehet én tévedek...:)

2012. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én erről lemaradtam, de pár napja volt egy 13 éves, azét persze nem törölték... protekció, kérem.
2012. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jah, értem.. erről már lemaradtam, köszi!
2012. jún. 27. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!