Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáj, amikor berakom a Canesten...

Fáj, amikor berakom a Canesten kúpot a hüvelyembe. Ez nagy baj vagy normális?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 30. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván nem kellemes, mert nem vagy nedves. és a atabletta is érdes. Én hallottam olyat, hogy vki egy pillanatra a víz alá tete, de én lehet nem merném, mert félnék, hogy aztán meg eltörik. De azt csinálhatod, hogy az ujjad bevizezed, én is ezt tettem akkor egy kicsit jobb volt. Esetleg először csak úgy is bedughatod az ujjad vizesen és akkor hátha jobban csúszik, ez akkor nekem még eszembe se jutott. :)
2008. ápr. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jujj én is most vagyok túl rajta, szörnyű volt. Elkezdtem kicsit vizezni, de elkezdett így mállani vagy hogy mondjam a kúp, úgyh inkább végig kínlódtam, ráadásul ketté tört, így 2x kellett :( de muszály!!!

sok sikert

2008. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Csak a két ujjadat nedvesítsd meg és a vastagabb végével próbáld meg berakni. Ritka hülye alakja van, biztos férfi tervezte:)
2008. ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt hozzá egy hosszú fehér valami(nem tudom a nevét)abba kellett tenni.azt felhelyeztem magamnak,megnyomtam a végén a gombbot,és bent is volt.aztán csak ki kellett húzni.semmit nem éreztem.a canesten combi dobozában van ilyen.
2008. máj. 1. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
eszembe jutott a neve:aplicator
2008. máj. 1. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
82%

Valószínűleg azért fáj, mert a fertőzés, amire kaptad a kúpot, gyulladásban van.


Az előző válaszolónak: az applikátor nem a gyógyszer neve, csak egy műanyag "felhelyező",amit majdnem minden krémhez adnak.

2008. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!