Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17+5 hetes kismama vagyok,...

Csaponane kérdése:

17+5 hetes kismama vagyok, hetek óta nagyon fáj az alhasam, hol gyengébben hol erősebben. Általában pihenésre elmúlik, de van úgy hogy lepihenést követően is fáj. Szerdán megyek vissza a dokihoz. Szerintetek várjak szerdáig, vagy menjek azonnal?

Figyelt kérdés
A babát még nem érzem, ami tudom még korai első babánál, mégis aggódok. Szedek 2x1 Béres MagneB6-ot.

2012. jún. 25. 09:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez nekem is volt olyan idősen és a dokim azt mondta hogy természetes,ilyenkor még húzódnak az inak,szalagok és azért van.Nekem is fájt keléskor,fekvéskor,köhögéskor,stb...24 hkm
2012. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem érzed a babát, még nem gond, később fogod! De a fájdalom miatt szerintem érdemes lenne elmenni orvoshoz.
2012. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Neked ezek a kellemetlenségek már elmúltak? Mivel hallottam olyat is, hogy valakit egész terhessége alatt végig kísér.
2012. jún. 25. 09:37
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát hogy ha nem figyelek oda és hirtelen mozdulatot csinálok akkor elöljön. 1 vagyok
2012. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen, éppen ez ami aggaszt, hogy ma rohanjak, vagy kivárjam a szerdai napot amikor időpontom van.
2012. jún. 25. 09:39
 6/17 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz!! Lehet, hogy másnak nem volt para, de lehet, hogy nálad más a helyzet. Véleményem szerint NINCS baj, de inkább jobb elmenni, mint ezen idegeskedni, legalább megnyugtatnak, hogy nincs semmi gond!
2012. jún. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő szavakat. Remélem sikerül bejutnom ma hozzá.
2012. jún. 25. 09:53
 8/17 anonim ***** válasza:
Utána írd meg, hogy mi volt!
2012. jún. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Fél 1-re behívott. Szorítsatok, hogy minden rendben legyen velünk.
2012. jún. 25. 10:09
 10/17 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt, de elmúlt ha feküdtem. Én ebben az időben nagyon sokat feküdtem,pihentem. 15 perc séta után elfáradtam és a hasam is. Ez a hasfájás a 20 héttől kevesebbszer jön elő, de a most meg a derékfájás és a csipőfájdalom ami kínoz.

Nekem a doki megemelte a magnézium adagot. Én is Bérest szedtem napi 2-3-at. Most Magnerotot kell szednem napi 3*2-t. 24hkm

2012. jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!