Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha például a vérvételnél az...

Ha például a vérvételnél az AFP magas az baj-e?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
nem biztos, de további vizsgálatokat igényel. Az orvosod és védőnőd tud felvilágosítást adni neked.
2009. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ.
2009. júl. 7. 13:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy picit emelkedett lett. Voltam genetikai tanácsadáson a SOTE I-en és volt uh is ott. Az első kérdés az volt hogy vérezgettem-e a terhesség alatt, és igen, az elején volt vérzésem, és emiatt volt nekem emelkedett. Az uh-n is minden rendben volt, a genetikus is azt mondta hogy nem kell aggódnom, egészséges a baba.

Az AFP egy elavult dolog, sokszor ad téves riasztást. Ne aggódj, majd a genetikai uh-n megmondják mi van, az a lényeg!

Minden jót!

27 hetes kismama

2009. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálam ez a vérzés volt 5 hetesen bentfogtak a korházban,és 11 hetesen vagyok és rendben van minden
2009. júl. 7. 13:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok, akkor lehet hogy nálad is egy picit magas lesz az AFP, ne aggódj majd feleslegesen! De nem biztos hogy magas lesz ám! Nekem 2.61 Mom lett és 2.5-ig jó. Csak pozitívan állj hozzá!

Minden jót és boldog babavárást!

2009. júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!