Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkor ő most a fogadott orvosom?

Akkor ő most a fogadott orvosom?

Figyelt kérdés
Amikor elküldött uh-ra, kérdeztem, jöhetek-e hozzá vissza, ha megvan az eredmény, mondta, hogy persze, nyugodtan menjek. Amikor visszamentem, elmondta, mi fog történni a terhesség alatt, adott egy névjegykártyát, mondta, hogy hívjam nyugodtan, akármi van, és magához hívott vissza 12. heti uh-ra. Pénzt is adtam neki, 5000 ft-ot. Akkor ő most a fogadott orvosom?
2008. ápr. 29. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
egyértelmű
2008. ápr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de ha nem szimpi, válthatsz nyugodtan. Ő mondta a tarifát?
2008. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem ő mondta, magamtól adtam. Egyébként szimpatikus, azért kérdeztem tőle először, hogy mehetek-e hozzá vissza!
2008. ápr. 29. 19:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem,ill.a terhesgondozásra igen,de nem muszály nála szülnöd.Ha szeretnéd akkor tisztázd le vele,hogy szülhetsz e majd nála és,hogy mennyibe kerül,különben egész terhesség alatt kétségek közt leszel.Ez a legegyszerűbb.

Ha meg nem magán orvos ,hanem sztk-s akkor russzul teszed ha rászokatod a pénzre,sztem,mert lehet arra számítassz ,hogy nála leszel végig aztán meg nehogy csak pislogj,hogy mégsem.sok ilyet hallani..De ne így legyen.

2008. ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!