Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizesedik a lábfejem és a...

Vizesedik a lábfejem és a bokám, mit tegyek, hogy ne nézzek ki úgy, mint egy jeti?

Figyelt kérdés
37 hetes km
2009. júl. 7. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom a valaszt de nagyon aranyos voltal ahogy fogalmaztal nagyon jot nevettem, aranyos Jeti.

De ha neha feltenned az nem jobb lenne pihentetni,bar mar lehet nem sok van hatra akkor vizes az ember nagyon nem.

2009. júl. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is nyárom szültem a második kisfiamat, és vele én is úgy néztem ki...

Csak a görögdinnye segített valamelyest a vízhajtásban, akkor apadt le annyira, hogy legalább nem feszített és fájt.


Kitartás!


Judy

2009. júl. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vettem vadgesztenyekrémet és azzal kenegetem, ha nagyon durva. Másnapra többnyire elmúlik. A barátnőm a krumplidiétára esküszik, 1 napig csak főtt kruplit enni még a vizet sem szabad megsózni. Szerinte csodákat művel. :)
2009. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket :)

nemrég voltam a védőnőnél, mondta, hogy ez nem ödéma, csak duzzanat, pihentessem, és gyümölcsnap, ha bírom.

2009. júl. 7. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!