Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesek bírjátok a meleget?...

34 hetesek bírjátok a meleget? Vizesedik a lábatok?

Figyelt kérdés
Hogy álltok a pakolással, a gyerek dolgokkal? Kisfiút vagy kislányt vártok? Az alvás megy?
2011. jún. 9. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Én egyre nehezebben birom a meleget, a lábam meg a kezem vizesedik. A babának már mindene megvan, kisfiú lesz:)

Az alvással nincs bajom, állandóan csak aludnék

2011. jún. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jól viszed, én meg állandóan nem alszom:)
2011. jún. 9. 11:09
 3/9 anonim ***** válasza:

A meleget nagyon jól bírom, örülök, hogy nyáron szülök és nem télen! Szerintem a kicsi lányom is jobban jár :) Vizesedésnek semmi jele, jó lenne megúszni! Csak nemrég hagytam abba a munkát, úgyhogy mostanában kezdtem el pakolászni. A nagytakarításnál járok (kicsit lassan megy már), a nagyszoba van és kész. Kiválogattam a ruhácskákat méret szerint, lassan nekiállok a mosásuknak. Meg lassan összerakom a kórházi csomagot is. Örülök, hogy nem kell kapkodni vele. A bölcsőjét a héten hozzuk el, és remélem a babakocsi és a hordozó is itt lesz legkésőbb a köv. hónap elején. Aludni szerencsére jól tudok, bár most egy kicsit aggodalmaskodok, mert túl nyugodt a babám, nem rúgja le a gyomromat :)

Mikorra vagytok kiírva? Hol fogtok szülni?

34 hkm

2011. jún. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én júli 22-re vagyok kiírva, és én erdélyi vagyok, így itt szülök.

Sajnos én elég jól vizesedem:(

2011. jún. 9. 12:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Én július 21-re vagyok kiírva, de örülnék, ha előbb jönne egy héttel :) Te hogy állsz a pakolással?
2011. jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még sehogy. Egyszer visszamegyek a dokihoz, majd utána. De mindenem megvan, nem nagy dolog majd összerakni, de azért igyekszem
2011. jún. 9. 12:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is júli 22re vagyok kiírva! Nekem van egy 21 hónapos kisfiam, így szinte mindenünk megvan, pár apróságot kellett vennünk, de már azok is megvannak. tegnap vasaltam ki az 56-os és 62-es ruhákat. A kiságyat kell még elrendeznem, de várom h kész legyen kisfiam nagy ágya és át tudjuk tenni.Most is kisfiunk lesz. Én minden éjjel fent vagyok már többször mert nagyon nehezen forgok és a forgóim is nagyon fájnak. Várom is a végét, de félek is h mi lesz itthon egy örökmozgó, dackorszakát élő mellett...
2011. jún. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

lábam dagad, derekam fáj, a pakolással sehogy se állok. A babaruhákat már kimostam, de még nem vasaltam ki, és van még pár dolog amit be kéne szerezni, fogalmam sincs mikor lesz rá időm. A kisfiam 22 hónapos, nem igazán hagyja hogy ezekkel a dolgokkal foglalkozzak. Boltba nem lehet vele elmenni, mert egy percig se tud nyugton maradni, a férjem meg estig dolgozik.

A meleget nagyon rosszul bírom, mert bár a lakás hűvös egész nap kint kell lenni a játszótéren ahol meg dög meleg van. Kisfiút várok megint. Az alvással most szerencsére nincs gondom, az utóbbi két hétben alszom mint a bunda, előtte volt hogy reggel 5-kor tudtam csak elaludni.

2011. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nyuszómuszó87 válasza:

Sziasztok, én 36 hetes kismama vagyok (remélem még beleférek a választóadókba), nagyon jól bírom a meleget, nincs különösebb bajom vele, már nagyon vártam a nyarat. A lábam nem nagyon vizesedik, csak ritkán egy egészen kicsit, ha egész nap rohangálok és 1 percre sem ülök le, szerencsére.


Nálunk a babaszoba készen van, és mindent megvettünk már, a szekrényben tisztán mosva vasalva vannak a kisruhák és a kiságyat is bevettettük már. Kisfiút várunk! Pelusok a helyén és minden más is! Baba kis csomagja elkészítve (amit a kórházba kell vinni neki) és a szülészeti csomag is kész van. (amit nekem kell vinni a kórházba és a szülőszobába).


Az alvással már több gondom van, sokat járok pisilni, de már nagyon lenn van a babóca feje és nyomja mindenemet. Kb 1,5 óránként felébredek, és már sehogy sem kényelmes.

De ezenkívül minden rendben és nagyon jól vagyunk :)


Boldog babavárást mindenkinek!

2011. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!