Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 mm-es CRL mekkora terhességn...

6 mm-es CRL mekkora terhességnek felel meg?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
6 hetes és néhány nap. Legalábbis nálam így volt. Mindkét bébinél.
2012. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat!!! És lehetséges az, hogy azért nagyobb egy picit, mert nem a ciklus közepén, hanem pár nappal előbb estem teherbe? Ez sokat számít? Már a 20. hétben járok, eddig minden uh-n napra pontosan megfeleltek a méretei. Február 2.-án volt az utolsó menzeszem első napja, párom külföldön dolgozik, február 7.én jött haza, és 12.-én ment vissza. Valahol itt estem teherbe. (vagy nagyon jók voltak a spermái):-), és megvárták a peteérést... Szerintetek az kizárt, hogy valamikor január 20 körül fogant? Január végefelé teszt negatív volt, és ráadásul meg is jött. És akkor már nagyobb lett volna nem? A 6 mm-es CRL menzesz szerint 5 hét 6 naposan volt. Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 22. 22:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetett előbb, mert nekem 5+5 hetesen még csak 8 mm-es petezsák látszott. Embrió még sehol nem volt.
2012. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Noveremmel kb egyutt kettunk terhesek:)) en is 5+6 hetesen mentem az elso vizsgalatra, es o is. Az en babam akkor 3mm volt, az o babaja 6mm. En pontosan tudom, hogy mikor volt peteeresem, meg nagyjabol o is :)) pontos ciklus mellett lettunk terhesek. Szoval ezt babaja valogatja, van aki par mm-vel kisebb/nagyobb :)))


13 hetes kismami:)

2012. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok: mm-rel akart lenni :))
2012. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Előzőnek!!! De úgy előbb érted, hogy hamarabb volt peteérésem, és nem januári baba, ugye? Mert akkor még védekeztünk is (hagyományos...), és január végén a teszt is negatív volt. És akkor már nagyobb lett volna a babóca. Nem jól gondolom?
2012. jún. 23. 21:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!