Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szüléskor mennyit szokás adni...

Szüléskor mennyit szokás adni a dokinak?

Figyelt kérdés

Ti szülés elött vagy utána adtok/adtatok?

Na és a szülésznönek?

Köszi a válaszokat.


2008. ápr. 29. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még ugyan nem szültem,de úgy tervezem,hogy utána adok. Szerintem nem szokás semmit előre "kifizetni". Undorító,hogy ilyenekről beszélünk. Kérdezz rá az orvosodnál,biztosan van "tarifája".. Az én dokim konkrétan 70.000-et kér,+ a kórháznak amit kell esetleg fizetni (pl külön szoba,stb..),+ a szülésznő(ennek még én sem jártam utána,de ha jól tudom,20.000-40.000 között mozog,legalábbis az én kórházamban..) És akkor a nővérekről még nem is beszéltünk.... Hát sok sikert nekünk!!!!
2008. ápr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp utána kell fizetni.én, ha mondjuk lesz varrás meg ilyenek még a varrat szedést is meg fogom várni.
2008. ápr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha van fogadott orvosod akkor ő megmondja a trifát. Ha az ügyeletesnél szülsz, akkor nem kötelező adni. Ha megvagy vele elégedve akkor te döntöd el mennyit érdemel. Csak annyit fűznék hozzá, hogy van ahol jobb ellátást kap az, akinek nincs fogadott orvosa! Most volt egy nagy tapasztalat ebben!!!
2008. ápr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem fogadott orvosom volt (neki 70ezret adtam volna), szüléskor ügyeletes dokinál szültem (30at adtam neki, nagyon meg voltam elégedve, és csak fél órát vettem el az éjszakájából, annyira gyors voltam:)), szóval mert nem ért be a dokim. A szülésznőnek nagyobb feladata volt és ő végig segített mindenben, szülés után is a kórházban naponta többször jött hozzám. Neki 30at akartam adni, 40et adtam.
2008. ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja és persze utána, varratszedéskor, szülésznőnek kórházi utsó napon.
2008. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia.nekem az elsö szülés lesz még,de már én is utánna jártam,védönöm tanácsát kértem.megfogadni az orvost,5000 ft-al szokták,szülés után 20000-30000ft adnak.(nálunk legalább is)de szerintem korházza meg orvosa válogatja.meg persze ki mennyit szán.
2008. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!