Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szokás ajándékot adni a...

Szokás ajándékot adni a védőnőnek? Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 29. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Elég a kórház,meg a doki,a nővérek,a szülésznő.........
2008. ápr. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem semmit ne is várjon...aki akkora láma mint ő.No meg a munkáját végzi.Nekem sem fizet senki,amikor jól végzem a mukámat.Ő ezért fizetést kap,az általunk befizetett adóból,így is mi fizetjük..
2008. ápr. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem miért szóljátok le néhányan a védőnőket!? És mi ez a lámázás?

Szerintem, ha úgy érzed, mikor megszületett a baba adhatsz neki bonbont, kávét, vagy ilyesmit. Szerintem ha rendesen végezte a munkáját, ő is megérdemli. Például az én védőnőm nagyon rendes és kedves, amiben tud segít, és bármikor felhívhatom, ha kérdésem van.

2008. ápr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az én védőnőm nagyon kedves és aranyos, ezért kérdeztem.
2008. ápr. 29. 16:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szólóm le,mert tényeg az.Irigylem azokat,akiknek aranyos kedves védőnőjük van.Az enyém az magasról szarik a fejemre.

37 hetes vagyok.Mint tegnap megtudtam a nőgyógyásztól fontos lett volna hogy rákérdezzen az esetleges betegségekre a családban(és ezeket beírja a kiskönyvbe),a kórházi UHs aszisztensnek kellett rászólni,hogy töltse ki rendesen a kiskönyvemet.És ha nem hívom fel egy hónappal az AFPm levétele után,akkor fel sem tűnik neki,hogy itt vagyok 20 hetes és még nincs meg az AFP,amit levettek a 16.héten.Csak pénteken délelőtt vagy hétfő délután fogad minket,a hét többi napján nem.(A doki itt is kiakadt,meg az aszisztense is,hogy pedig ez lenne a feladata,és hangsúlyozom nem fogadott orvos!)Persze ezekben az időpontokban pont nem érek rá...nem volt még családlátogatáson,van olyan hasonló terhességi hétben járó ismerősöm,akinél már kétszer is volt.

Ezek után ne várja senki,hogy többet akarjak a társaságában töteni,mint feltétlenül muszáj.Én is elsőbabás vagyok,és én is örülnék,ha lenne egy aranyos kedves segítő nő,akitől megkérdezhetem,hogy mi is van,sajnos anyukámtól messze élünk,és a telefonszámlám meg irdatlan nagy a hosszú beszélgetések miatt.De sajna a védőnőm nem alkalmas erre a feladatra.

2008. ápr. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem adok.a munkáját végzi és elvileg még nem is mi választjuk meg.Én is eügyben dolgoztam mégsem kaptam egy betegtől sem soha semmit..szval nem .De ha te úgy érzed adnod kell,adj.
2008. ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az én védőnőm is nagyon aranyos és én is ezen gondolkoztam.Szerintem én valami ajándékcsomaggal meglepem!
2008. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!