Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tünetek a nyolcadik héten?

Mik a tünetek a nyolcadik héten?

Figyelt kérdés

nekem gyanus hogy terhes vagyok, igaz megvolt de nagyon kevés és csak három napig tartott. szinte állandóan émelygek és nagyon sűrün van hányingerem a melleim duzadtak és érzékenyek. a vérnyomásom is ingadozik.

Menjel el nőgyogyászhoz? a tesztem negatív lett igaz nem a reggeli vizeletből csináltam.


2008. ápr. 29. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

A tünetek stimmelnek, úgyhogy javaslom a nőgyógyászt:-)

A teszt néha csak nagyon későn mutat +at..

2008. ápr. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én "dokumentált" 8 hetes kismama vagyok és a tünetim teljesen azonosak azokkal, amiket leírtál.Szerintem több, mint gyanús a dolog, csinálj egy reggeli vizeletes tesztet és jelentkezz be a dokihoz!(negatív teszt: "egy mérés nem mérés")
2008. ápr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz! 10 hetes vagyok, de már négy hete kb. ugyanezekkel a tünetekkel küzdök. Szerintem terhességre utalnak a jelek.
2008. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is negativ lett 2 tesztem a 6-ik héten, es csak gyakori vizelési ingerem volt, más semmi.

de a 7 héten a doki már jól látta a petezsákot és a szivhangot, én is az orvost javasolnám az a biztosabb.

19 hetes kismami

2008. ápr. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
pláne hogy gyogyszert szedek de négyet kihagytam és ennek van nyolc hete. Így biztos a dolog?
2008. ápr. 29. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!