Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen bevállaljak a...

35 hetesen bevállaljak a hosszúhétvégére egy 3-4 napos kiruccanást 450 km-re a lakhelyemtől?

Figyelt kérdés
35 hetes leszek pénteken(az uh-ok szerint 36). A párom szülei 450 km-re laknak tőlünk és csak nagyon ritkán tudjuk őket meglátogatni (másfél hónapja láttuk őket utoljára) . Most 7végére terveztünk egy baba születése előtti utolsó utat(mivel a picúrral egy jódarabig nem fogunk útnak indulni), de én egy kicsit tartok tőle... Merjek elindulni???? Ti mit tennétek?
2008. ápr. 29. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha jól érzed magad, akkor sztem vágj bele, a barátnőm Erdély és Budapest között ingázott az utolsó hétig, és nem lett semmi baja, és az 650 km.
2008. ápr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is havonta ingázom Pécs és Győr között, de semmi baj nincs.

Ha jól érzed magad, nyugodtan menj.

2008. ápr. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jol erzed magad, akkor igen, de mindenkepp vidd el az irataidat,gondozasi konyvet stb., hogyha esetleg radjon a szules, akkor ne legyen belole gond.
2008. ápr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is elmehetsz, bár én nem mernék útnak indulni már. Épp azért hogy beindul a szűlés amivel alapvetően nincs is baj mert már, nem lenne semmi gond. De gondolom azért mindenki inkább a saját orvosánál szeretne szűlni.

Mérlegelj!

Ha mész jó utat, és kitartás! Ha nem ne búsulj hamarosan jönnek a mamák! ;)

32 hetes kismami

2008. ápr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én nem mernék útnak indulni, de én túl pazázós vagyok, mindentől félek:)

és amilyen a formám, biztos pont akkor indulna be a szülés:)

ha te nem vagy nagyon aggódós, szerintem indulj el!

autóval mentek? gondolom, igen. kb. 1-2 óránként álljatok meg, szállj ki, és mozgasd át a tagjaidat!

irataidat feltétlenül vidd!

2008. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!