Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek Csákány...

Mi a véleményetek Csákány doktorról? Valószínű, hogy nála fogok szülni, mert cukros lettem és magas a vérnyomásom. Azt mondta hogy minden héten menjek ulratahangra, de a múlt héten nyaralni voltunk, és nem tudtam vele beszélni. Remélem nem lesz baj.

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 13:37
 1/2 anonim válasza:
0%
Csákány doktor, hát ez k*rva jó! xD xD
2009. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nagyon meg voltam vele elégedve! Egy tökéletes szakember, akinek még ráadásul jó humora is van. Nálam anno úgy volt, hogy hétfőn voltam nst-n és vittem hozzá az eredményt és az alapján azt mondta, hogy még azon a héten tuti nem fogok szülni. Másnap szabadságra ment és harmadnap mentem be szülni. Zokszó nélkül éjjel a szabadságáról bejött, hogy levezesse a szülést. És még várnia is kellett vagy 8 órát velem, mert nem tágultam úgy, ahogy várták. Nem siettetett semmit, megvárta, míg magától eljut a szülés abba a stádiumba, hogy segíteni tud. Én nála szeretném szülni a másodikat is, feltéve ha addig nem megy nyugdíjba, pedig 4 éven belül tuti nyugdíjba megy. :-(
2009. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!