Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolcon, ha védőnőhöz...

Miskolcon, ha védőnőhöz megyek, kell időpontot kérni? Ha igen, mennyi idő múlva adnak?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 28. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Általában nem kell időpontot kérni a védőnőhöz, én legalábbis nem hallottam még ilyenről.

De általában van egy rendelési idejük, mondjuk csütörtök 10-12, vgy szerda 12.30-15.30-ig. De ezt megtudod előre is, általában a neten is fenn van a település honlapján, vagy a körzeti orvos is szokta tudni (vagy a védőnő telefonszámát)

2008. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A védőnőhöz nem kell időpont, viszont nem mindegy, melyikhez mész. Amikor a terhességet megállapítják, mondják is, hogy keresd fel a védőnődet, akinek a körzetébe tartozol, mert ő csinálja meg a kiskönyvedet, ami az egész terhesség alatt nagyon fontos, mert abba írnak minden vizsgálatot, és abba is pecsételnek, hogy megjelentél terhesgondozáson, ami alapján majd kapsz hatvanvalahányezer forint anyasági segélyt szülés után. Szóval ennek meg kell lennie, és ehhez mindenképp a körzeti védőnőhöz kell menned. Voltál már terhesvizsgálaton? Vagy még nagyon az elején vagy? Ha már biztos, hogy terhes vagy, az orvos el fog küldeni, vagy ha nem mondja, akkor kérdezz rá, kihez tartozol. Ha ez megvan, akkor nézz utána, mikor tart tanácsadást, mikor van egyáltalán bent és akkor keresd fel. Lehet, hogy majd kicsit várnod kell, de általában ott nincs tömeg.
2008. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, voltam már orvosnál, megvan a papírom hogy terhes vagyok. De nem baj, hogy nem vagyok oda bejelentve, ahol lakom?
2008. ápr. 28. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!