Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miskolcon házasságkötésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miskolcon házasságkötésre hogy adnak időpontot?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy Miskolcon a p. hivatalba mennyivel korábban kell bejelentkezni házasságkötésre? Ugyanis babát várok és előtte megszeretnénk vele lenni. Úgy hallottam, ilyen esetbe 3 hónappal későbbre adnak időpontot, ez igaz?! Vki segítsen! Köszönöm a válaszokat!!!
2011. jan. 28. 17:51
 1/5 Evil válasza:
bekell vinned a gondozási könyved és írni egy kérvényt amiben leírod h terhes vagy és akár 3 nap múlva összeházasodhattok! ez 100% h így van ugyanis hasonló helyzetben vagyok és utánajártam és már a kérvényt is beadtam/beadtuk a barátnőmmel!
2011. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál! Csak azért aggódok, mert 06. 07-re vagyok kiírva és addig meg tudjuk-e oldani a dolgot!!!
2011. jan. 28. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg 30 nap utánra adnak időpontot de ha sürgős akkor összeadnak hamarabb is. Június még messze van addig simán összeadnak.
2011. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

30 nap a kötelező várakozási idő. Mi novemberben házasodtunk, nem volt se baba, se semmi, az anyakönyvvezető határidő naplójára voltunk bízva. Kb 32 napra rá volt szabad időpont, így akkor mentünk.

Júniusig ötször is összeházasodhattok, nyugi.

2011. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyáron vannak csak nagyonsokan,április végéig nagyjából percre pontosan is kérhetsz időpontot...

a baba születéséig nemcsak összeházasodni hanem elválni és ujraházasodni is van időd:D

2011. jan. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!