Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez? Hullámokban...

Mitől lehet ez? Hullámokban fáj a petefészkem mindkét oldalon, néha középen olyan, mintha egy golyó lenne a hasamban és kifelé nyomné az egész hasfalamat.

Figyelt kérdés
Ez csak a növekedéstől van,vagy lehet komoly gond is?17+6 hetes vagyok.Elvileg szerdán kell mennem orvoshoz az afp eredménye miatt is.Elég pihennem,magne b6-ot szednem,vagy menjek orvoshoz most?
2009. júl. 6. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg nem lesz semmi baj,a sok pihenes az mindenre megoldas.Amig nincs mas panasz nem kell rohannod,a magne b6 az pedig jo.pihenj amennyit csak tudsz.Amugy ugyan igy vagyok most en is sajnos es csak fekszem mar 1 hete csak nekem barnazasom is volt.
2009. júl. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem az hál istennek nem volt,emiatt nem akarok orvoshoz rohanni.olyan,mint mikor megvolt a mensim.majd legfeljebb megemlítem a dokinak.
2009. júl. 6. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!