Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a Kleopátra-...

Mi a véleményetek a Kleopátra-ház 4D-s ultrahangjáról? Mennyivel előtte kell bejelentkezni?

Figyelt kérdés

Kedvesek?

Van valami akciójuk?


2009. júl. 5. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!

mi már 3szor voltunk náluk Salgótarjánból, majd 1 hónap múlva megyünk megint, de már nagyon várjuk. mind a 3x aznap jelentkeztem be, volt úgy h reggelről du-n 3ra és olyan is h du-n 5kor telefonáltam és este fél9re. nagyon aranyosak, tök szép a lakás :-). mi a következő babucinál is odamegyünk. írj ha mész/voltál és h mi a véleményed!

32 hetes kismama

2009. júl. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, megírom majd.
2009. júl. 6. 09:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi is ott voltunk, nagyon kedvesek és a dr.nő megtesz mindent h a baba látható legyen (ha elfordul kipiszkálja). Nagyon kellemes a hely, az asszisztens is nagyon közvetlen. Van a neten honlapjuk, nézd meg, és ott fel vannak tüntetve az akciók. Mi a bronzon voltunk már kétszer.

Üdv: 30 hetes km.

2009. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sziasztok, mi is ott voltunk, a doktornő nagyon kedves figyelmes, és részletesen mindent megnéz ,megmutat. Megyünk majd még 1x.
2009. júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma voltunk, kedvesek voltak, de semmi különös... Kicsit éreztem, hogy itt azért a pénzről is szól a dolog, de szerintem minden 4d-s ilyen lehet. Az élmény viszont fantasztikus volt.
2009. júl. 9. 16:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Tudod, hogy az Magyarország első rendelője? Nagyon elegáns rendelő és látszik, hogy nagy rutinnal dolgoznak. Csak jókat tudok nektek mondani. Én már a harmadik gyermekemet várom náluk. Időpontok hamar kapsz. Most nyitottak egy új rendelőt a Baross utcába Dr. Szöszi néven. Karácsony előtt kipróbáltam a párommal. Nagyon "nőcis" a rendelő, minden pink-rózsaszín és fehér. A dr.-nő nagyon alapos és kedves, a recepcióssal együtt. Gyönyörű a fehér-lila karácsonyfájuk. Nézzétek meg!!!

2009. dec. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!