Terhes vagyok!?

Figyelt kérdés
Szedem a fogamzásgátlót, egy szemet sem hagytam ki.Pár hete elkezdtem szédülni és másabb lett a közérzetem. Egyik délután ott volt nálam barátnőm és meséltem neki mi van velem, ő azt mondta úgy gondolja terhes vagyok...Én meg persze mondtam h szedem a gyógyszert..Elmentem a nőgyógyászomhoz és bizony igen, terhes vagyok...3éve vagyunk együtt barátommal, de még mindketten egyetemre járunk. Nem lenne felelőtlenség megtartani?!
2012. jún. 18. 12:14
1 2 3
 11/22 WhiteLabel ***** válasza:
81%

Ha anyagilag rendben vagytok, nem felelőtlenség.

Innentől csak rajtatok múlik hogy akarjátok e.

2012. jún. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
#8 -as : végre valaki aki érti is a kérdésemet...:) mondom barátom örül és már sorolja a fiú-lány neveket is..
2012. jún. 18. 12:21
 13/22 A kérdező kommentje:
#10-es: szerintem azok közül akik osztják az észt vagy sose láttak nőt/férfit vagy kiégettek és a legjobb időtöltésük itt fent lógni :D de köszi neked is:)
2012. jún. 18. 12:23
 14/22 anonim ***** válasza:
82%
ha a barátod örül neki és már tervezi a jövőt akkor nem kérdés hogy jobb lenne megtartani. ha készen állsz rá vágjatok bele, az egyetemet a baba mellett is ellehet végezni.
2012. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
72%
Ha anyagi háttér meg van, akkor ezt csak ti tudhatjátok. Viszont, azért azon nem árt elgondolkoznotok, hogy ilyen fiatalon még jól megvagytok ugyan, de vajon 10 év múlva is kitartotok egymás mellett?!
2012. jún. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
72%
hány évesek vagytok? együtt akartok e élni a barátod mit szólt a babához? Fontos ilyenkor az anyagiakat és a család hozzáállását megfigyelni. Én igen abortusz ellenes vagyok és nem értek egyet azzal, hogy egyes helyzetekben egy gyermek megtartása felelőtlenség, mert az anyában ott van az a bizonyos anyai ösztön ami nem hagyja, hogy a gyermeke valamiben is hiányt szenvedjen
2012. jún. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
72%

örültök, van anyagi háttér is, akkor miért ne tartanád meg? És egy élet nyilván nem azon múlik, hogy örülnek-e neki.


Szerintem vállald boldogan, sokkal nehezebb körülmények közé is érkeznek babák, biztosan nem véletlen, hogy érkezik!

2012. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2012. jún. 18. 13:55
 19/22 anonim ***** válasza:

ha a barátod örül neki azért még önmagadnak tedd fel a kérdést: én akarok már gyereket ebben a korban? éltem eleget? van még valamilyen kielégítetlen vágyam, amit majd egy gyermek korlátolhat? ha neadj Isten elhagy a barátod akkor is örülsz majd a gyerekednek, vagy csak kolonc lesz a nyakadon? ha ezekre a kérdésekre igen a válaszod, akkor gratulálok! ha valahol kételkedsz, akkor beszéld meg az édesanyáddal ezt a dolgot, mert legvégső esetben ő fog melletted kiállni mindenben. A sulit most hanyagolnálm méások is csinálták gyerek mellett, ez nem kérdés.

egy 19 és 21 évesen gyerekeket szülő anyuka, aki ezt soha sem bánta meg :)))

2012. jún. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
köszi..:) gratula:)
2012. jún. 18. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!