Terhes vagyok!?

Figyelt kérdés
Szedem a fogamzásgátlót, egy szemet sem hagytam ki.Pár hete elkezdtem szédülni és másabb lett a közérzetem. Egyik délután ott volt nálam barátnőm és meséltem neki mi van velem, ő azt mondta úgy gondolja terhes vagyok...Én meg persze mondtam h szedem a gyógyszert..Elmentem a nőgyógyászomhoz és bizony igen, terhes vagyok...3éve vagyunk együtt barátommal, de még mindketten egyetemre járunk. Nem lenne felelőtlenség megtartani?!
2012. jún. 18. 12:14
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
69%
Ha a nőgyógyász is mondta, akkor az vagy...mi értelme kérdezni?
2012. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 WhiteLabel ***** válasza:
72%
Ezt nektek kéne tudni, nem nekünk, ti látjátok hogy a szülők is mennyire tudnak besegíteni, mennyire érzitek hogy együtt maradtok stb.
2012. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
65%
Ha tudod, hogy terhes vagy, akkor miért kérdezed meg?
2012. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
48%
ha még nem késő vetesd el, csak akkor érdemes gyereket vállalni ha biztos háttered van, és még azt sem tudod, hogy a barátod hogy fogadná
2012. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom látod-e a ! jelet ;) és az utolsó kérdésemet....:)
2012. jún. 18. 12:17
 6/22 anonim válasza:
100%

Az orvos biztos jobban tudja, mint mi itt.

Igen, ezek szerint terhes vagy.

Egyetem..egyetem.. CSak akkor lehet terhes az ember ha nem jár iskolába? Nektek kell tudni, hogy mikor álltok készen a gyerekre. Ha még nem akkor ... tudod mit kell tenned.

De ha meg igen akkor sok sikert.

2012. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
#4 -es, barátom tudja, elmondtam neki.. örül neki mint majom a farkának és nem is az anyagiakkal lenne a gond, hanem még mindketten egyetemre járunk, most nyáron akarunk összeköltözni is...csak kérdés h mennyire lenne felelőtlenség...
2012. jún. 18. 12:18
 8/22 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem a kérdés az, akart lenni, hogy

"Nem lenne felelőtlenség megtartani?!"


Nem ismerjük a körülményeiteket, ráadásul nektek kell együtt élni a döntéssel, ezért mi nem mondhatjuk meg nektek hogyan döntsetek.

Ha megfelelő körülményeket tudtok biztosítani a gyermeknek, akkor szerintem nem lenne felelőtlenség. De ezt csak ti tudjátok eldönteni.

Vannak olyan ismerőseim, akiknek 19-20 évesen, főiskola, egyetem mellett már született gyerekük, és gondos szülőként nevelik.

2012. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
65%

Nem csak akkor lehet valakinek gyereke, ha már végzett mindennel és van vagy 50 éves.


Ezt tudni kell. Kérdezd meg magadtól és a párodtól.

Készen állunk egy gyerekre? Feltudjuk nevelni?


Igen: Gratulálok, kimama vagy.

Nem: Sajnálom, de ezek szerint jobb lesz igy, mindenkinek.

2012. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%

Hú, mit fogsz itt kapni a sok jóerkölcsűtől...

Amúgy ha az anyagiak lehetővé teszik, szülők támogatnak, barátod is úgy gondolja, tudsz halasztani az egyetemen, utána folytathatod.

Ha te nem érzed úgy, hogy tönkretennéd az életed, semmiképp ne vetesd el!

2012. jún. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!