Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Laparoszkópia után (Pco...

Laparoszkópia után (Pco miatt) kinek jött össze a baba és mikor? Volt rögtön peteérés? Ugye kell hogy legyen hisz kiégették a cisztákat, és felszabadították a petefészkeket?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!!

Nekem ugyan laparoszkópiát terveztek (az uh-on látott ciszta miatt), de laparotómia lett belőle, mert a ciszta már alattomosabb volt, elette a patefészkem, alma nagyságúra dagadt, háromszorosan megtekerte a petevezetőket, így ki kellett venni az egész bal oldalamat... :( Ez (2005. okt. 1-jén) pontosan két héttel mensi után és két héttel a következő mensim előtt történt. A műtét után szinte órára pontosan megjött a havi mikulásom, ugyanolyan formában (fájdalom, vérzés erőssége), mint addig. Tehát nekem egyáltalán nem zavarta be a dolgokat a hasfelvágós, bal petefészek eltávolítós sztori. Most van egy gyönyörű, egészséges nagyfiam, aki 2008. nov. 28-án született kereken 4 kg-val, 58 cm-rel, természetes úton. Semmi problémám nem volt terhességem alatt. Annyi jele volt csak a régi dolgoknak, hogy az orvosom rögtön az elején veszélyeztetett terhességet írt a papíromra, és majdnem végig táppénzen voltam.

Abban viszont nem tudok Neked segíteni, hogy mennyi idő után érdemes érdemben tervezni a babát, mert én akkor még egyáltalán nem tervztem családot (19 éves voltam akkor).

Ha van jó orvosod bízz benne, és ne aggódj!! Semmi baj nem lesz!!

Jó egészséget Neked!!

2009. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia engem augusztusban műtöttek és Márciusban megfogant a ksifiunk most 18 hetes állapotos vagyok!Mi már elég hamar a műtét után próbálkoztunk már decemberben nekiláttunk és amikor már nem számítottunk rá akkor összejött!!!
2009. júl. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak gratula! Nagyon irigyellek, de nálunk picit más a helyzet, mert "csak" a sok kis cisztát égették ki, és amúgy minden rendben van.

Másodiktók kérdezném, hogy neked is Pco-d volt? Csak mert nekünk egy mensit kellett várni, és utána már próbálkozhattunk.

2009. júl. 5. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!