Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányok minden terhesvitamintól?

Hányok minden terhesvitamintól?

Figyelt kérdés

2. terhességem.Lányommal Elevitet szedtem..még a szülésem előtti nap is a wc előtt térdeltem.Most 16 hetes vagyok.Az első terhességemből kiindulva inkább Gravidát kezdtem el szedni, de a hatás ugyan az.Tudom mert abba hagytam, és 1 hétig semmi bajom nem volt.Na mondom ez nem mehet így tovább.Sok jót hallottam a Hipp Natal terhesvitaminról.3 napja szedem és 2 reggel jött vissza a reggelim.. :(

Most akkor hogyan tovább?Állandóan attól félek, hogy nem viszem be elegendő vitamint és minden mást.Gyümölcsöket nem igazán szeretem..a zöldség nálam meg mondjuk a borsó főzelék, csak úgy retket mondjuk nem állok neki enni...

Igaz, hogy hánytam végig 1. terhességem alatt is, de viszont makk egészséges kislányom született...lehet tűrnöm kéne tovább??De már annyira elegem van.. :(



2012. jún. 14. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az első babámnál Gravidát szedtem, és nem volt semmi bajom tőle, de most a 2. babámmal én is rosszul voltam tőle. Ezért most már biomultivitamint szedek, mert egy természetgyógyász ismerősöm ezt javasolta a szintetikus vitaminok helyett. Ettől még sosem volt hányingerem.
2012. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is biot szedek, a nőgyógyászom mondta. New Life a neve, 6000 Ft., de 6 hónapra elegendő.

A többitől én is rosszul voltam.

2012. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáltad már,hogy összetöröd a gyógyszert porrá?Nekem így semmi bajom nem volt vele
2012. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez a bio vitamin jól hangzik!!Hol lehet kapni?Gyógyszertárban van?Vagy csak bio boltokban?

Nem még nem próbáltam összetörni..de lehet az lesz a következő.

Köszi a válaszokat.

2012. jún. 14. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a biot a nőgyogyimnál vettem, de van bioboltban és drogériákban is.


Ez kissebb kiszerelés:


[link]

2012. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elso babamat varom az elso 3 honapot vegig rokaztam meg a vitami is kujott! Mukor jobban lettem 3.honap vegen keztem el a gravidat amitol ujra hanytam de csak a vitamin jon ki! Azota este lefekves elott veszem be es ugy megmarad es jol is vagyok!! Probald ku!

19hkm

2012. jún. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!