Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány eldobható bugyit készítse...

Hány eldobható bugyit készítsek be? Jók ezek? Vagy milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok, amiket szülésre szoktak vinni...
2008. ápr. 27. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha természetes úton szülsz jobb a klasszikus bugyiforma, ha császáros leszel, akkor a hálós, francia tipusú inkább kisnadrág szerű. Én mindkét fajtából szereztem be a biztonság kedvéért. Én természetes úton szültem, és nem bántam meg az eldobható bugyit. Én két csomaggal vittem be (10 db), szerintem pont elég volt, mert a így reggel-este cserlni lehet, és nem kell mosni a kórházban. De a szobatársam a kórházban többet is elhasznált, vegyél két csomaggal, legfeljebb ha fogyóban van vetetsz még a pároddal.
2008. ápr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én normál bugyikat vittem be, persze, legyen nálad bőven, mert lehetnek balesetek. meg persze, jó sok betét, mert arra szükséged lesz.én is elhasználtam 4 napa alatt 3 csomagot.
2008. ápr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is vettem 3 csomaggal, tehát 15öt. Barátnőm javaslatára, mert neki elment a 20 is. De ez mind egyénfüggő szerintem, mert, attól függ ki mennyire fog vérezni, ha kevésbé akkor nyílván nem kell annyi. Én 700 Ftért vettem az 5dbosat. De már lehet megbántam, mivel 150ért lehet venni normál bugyit is, és ha véletlen "megmenekül a nagyobb balesettől" azt nem kell kidobni és még használhatod máskor is. Attól lehet vinni ebből is sokat. no meg azt is hallottam, hogy nem tart olyan jól mint a rendes bugyi. Szóval rád van bízva, de én pl azt szeretem, ha jól tartja a betétet, és nem kell azon izgulni, hogy mikor ázok át. Viszont, még sose szültem így nem tom hogy az hogy tart mennyire kellemes a sebnek, vagy aranyérnek...

jó mérlegeleést. :)

2008. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló vagyok. Igaz, hogy ez nem tart annyira mint a normálbugyi. Én is raktam be normál bugyikat, de a betét nagyon dörcsölte a gátsebemet. Ha meg túl nagy sima bugyit veszel, úgysem veszed fel szülés után, mert örülsz, hogy végre normális méretű bugyit vehetsz fel. Ezek a bugyik körbe a gumirozásnál éppúgy tartanak, csak középen lazábbak. Ha veszel egy csomaggal próbáld ki, legfeljebb vetetsz még vkivel. Ami normál bugyit elhasználtam azokat is ki kelett dobni, mert nem lehetett normálisan kimosni a kórházban, amire meg hazajöttem, már menthetetlenek voltak.
2008. ápr. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Azt hiszem legjobb, ha viszek mindekettőből néhányat, aztán majd kiderül melyik alkalmasabb...gondolom ez több mindentől függ (vérzés mennyisége legfőképp). Minden jót nektek!
2008. ápr. 29. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!