Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31-32. héten még korai a...

31-32. héten még korai a babaruhákat átmosni?

Figyelt kérdés
Szeretném még most megcsinálni ezeket,mert segítségre nem számíthatok, és már most nehezebb minden,hamar elfáradok ,akkor mi lesz még később...
2012. jún. 14. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Kb 8-9 kérdéssel ezelőtt én is feltettem ezt a kérdést. :)

Én is ezen gondolkodom,mert már nehezebben mozgok.

Nekünk még ruháink nem nagyon vannak,mert szt se tudjuk fiú lesz e vagy lány,de a textilpelusokat az ágyneműt már megvettük és ezeket úgy döntöttem kimosom. Ha szépen elrakom,nem lesz már semmi bajuk szerintem.

Én se számíthatok sok segítségre és ezért kell előrelátónak lennem.

2012. jún. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a 32. héten elkezdtem komótosan kimosni, bár akkor február volt, több idő kellett a száradásnak.

Nálam a vasalás volt a nyűgös, a férjem pont külföldön, esténként skype-oltunk, ülve vasaltam. Mire mindent kimostam, kivasaltam, rendbe tettem, eldöntöttem, hol legyen a helye, már a 35. hétben jártam.

Utána már nem is nagyon volt ilyen apróságokra időm, heti két ctg, cukorgondozó, nőgyogyi, vérvétel, szemészet stb.

Nekem ez így volt jó, bár biztos van, aki későbbre halasztja. A 38. hét elején meg is született a fiam.

2012. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én március 4-re voltam kiírva és előtte karácsony és szilveszter közti szünetben mindent kimostam vasaltam,még az én kórházas tatyómat is összepakoltam.kb,ilyen idős voltam akkor mint most te.Én azért pakoltam össze ilyen hamar,mert sose tudni mikor jön a baba,jöhet ugye előbb is,vagy te bekerülhetsz a kórházba valami probléma miatt.Én sajnos jártam,igy is úgy is.Így hogy időben összepakoltam sokkal nyugodtabb voltam,egyedül a kiságyat nem raktuk össze,mert azt apa meg tudta csinálni még mire haza jöttünk a kórházból.
2012. jún. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem én semmit nem "kapkodtam el" a várandósságom alatt, mindent akkor és úgy csináltam, amikor jól esett. A babaruhákat én is a 32. hét környékén mostam ki, mert látni akartam, mink van és mi hiányzik még, és így egyúttal rendszereztem is (nemcsak a ruhákat, hanem a többi dolgot is: pl, orrszívó, lázmérő ilyesmi). Ráadásul a 33. héten eljött a védőnő is, hogy megnézze, mink van és mire van még szükség. Most 36 hetes vagyok, tegnap elment a nyákdugóm, úgyhogy nagyon örülök, hogy ezeken a körökön már túl vagyok.
2012. jún. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem korai mert sosem tudhatod mi lesz. Én is akkor akartam elkezdeni kimosni őket és 31 hetesen kórházba kerültem és végig ott voltam.
2012. jún. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én akkor a lustábbik kategória vagyok. :) Az első babánál a 35-36. héten álltam neki ezeknek a dolgoknak, így is 10 napos túlhordással indították. Most várjuk a másodikat, 31 hetesen még nem állok neki, majd valamikor júli közepén. Mindenki szerintem csinálja a saját ütemében, ha te már most neki akarsz állni ne tartson vissza semmi. :)
2012. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Atroposz ***** válasza:

Ilyen idő tájban ellehet kezdeni,március 12-re voltam kiírva a doki szerint, én március 4-re gondoltam és megszületett február 21-én a pici lányom.

Jövőhéten lesz 4 hónapos.

2012. jún. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én január közepére voltam kiírva, november végén kezdtem el kimosni a ruhákat. Egyáltalán nem korai. Ha bezacsizod őket, semmi bajuk nem lesz, az illatuk is megmarad.
2012. jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én mind a 3x a 30. hét környékén kezdtem el átmosni a babaruhákat,és ekkor kezdtem össze pakolni a kórházi motyót is.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv: 3 lányos

2012. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!